Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik még a Hauck Shopperen...

Létezik még a Hauck Shopperen kívűl ilyen könnyű babakocsi, amihez hordozó is csatlakoztatható?

Figyelt kérdés

Ezt egyet találtuk, amihez lehet autós hordozót csatlakoztatni, ilyen kus súlyú, és vízszintesig dönthető ülése miatt egész piciként is beletehető a baba.


Van még ugyanilyen kritériumokkal másik babakocsi? Nem baj, ha drágább.



#babakocsi #Hauck Shopper
2015. szept. 30. 20:51
 1/2 anonim válasza:

Szia,

nem tudom, h esetleg szóba jöhet-e a nem teljesen vízszintesre dönthető variáció, de gondoltam leírom, h sztem a tfk dot egy szuper jó kis kocsi, igaz drágább, mint a hauck, de sztem strapabíróbb. Nekünk ilyen van, kb 5000.- Ft hozza egy maxi Cosi adapter és máris csatlakoztathatod rá a hordozót. Kisfiam most lesz 19-én 1 éves, és 2 napja tettük el a maxi Cosi cabriofix-et és váltottunk a sportrészre. Pedig nagy baba, de idáig simán elfért benne. Amíg csecsemő, vehetsz rá quinny dreamy mózest és azzal teljesen vízszintben lehet a baba. Igaz, nálunk ezt gyűlölte.. Szval csak a hordozóban volt el. Maga a kocsi nagyob szuper sztem, dönthető, picire csukható, széles ülőrésze van.. Hát hirtelen ennyi... Remélem, tudtam segíteni egy picit. Szép napot! :)

2015. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És elfelejtettem írni, h a quinny zapp xtra2 is szuper, teljesen vízszintesig dönthető és csatlakoztatható rá hordozó. Jó kis kocsi, de az ára is az.. Sajna..
2015. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!