Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti nem rettentetek meg a...

Ti nem rettentetek meg a hatalmas babakocsitól?

Figyelt kérdés

Ráadásul ez egy travel systemes, megbízható márkás drága kocsi, amit kaptunk, nem is a legnagyobb (sportrésszel összecsukva 9,5 kg), a kereke is kicsinek számít, én mégis hatalmasnak látom.


Kendőzni akarok, de meggyőztek, hogy kellhet, és az autósülés meg a mózes tényleg jól fog jönni. De amúgy a férjem szerint jó nehéz, többnek tűnik, mint 9,5 kg (én nem emelgettem). A sportrészt nem tudom, fogjuk-e használni, hiába a praktikus kialakítás, meg a mindenféle könnyítés, ha lépcsőzni kell vele.


Ti könnyen megszoktátok?



2015. nov. 14. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Sose babakocsiztam :-)

Kényelmetlen,mozgáskorlátozottnak néznek ki a babakocsisok

Főleg,amelyik tolja a kocsit közben kezében a gyerek

Próbáld ki a kendőt és a kocsit és dönts te,ne mások döntsék el neked/nektek mi a jó!

2015. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én meg sosem kendőztem. Családi házas részen lakunk, normális út van (jó, járda nincs, de forgalom se napközben) én mindig babakocsival jártam. Mondjuk az enyém nem az a hatalmas darab, fél kézzel is könnyen tolható, fordulékony darab. 1 db lépcsőt kellett vele megjárnunk, így ez sem befolyásolt. Jól tud azért jönni a babakocsi, ha süt a nap, van olyan hely, ahol tudod úgy tolni, hogy bambulsz ki a fejedből.

Milyen babakocsiról van szó?

2015. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Peg Perego Pliko Switch
2015. nov. 14. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Falun lakunk és jelenleg a sportrésszel használva 16 kg-os babakocsink van. Stabil szerkezet, nagy, terepes kerekei vannak, könnyen irányítható és mindösszesen 2 lépcsőfokot kell emelni, így a súlya másodlagos. Nem volt probléma megszokni.

Nekünk a kendő lett volna teljesen felesleges.

2015. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, ez a babakocsi nem is az igazi nagy batár jármű :)
2015. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk is 15 kilós volt az újszülött babakocsink. Jó nagy kerekekkel, bármilyen terepen eltoltam ráadásul annyira stabil, zárt kocsi volt, hogy akármilyen hidegben is el tudtam vele szaladni bárhová, mert teljesen védve volt benne a baba.

Ahogy már tudott ülni eladtuk, mert bár terepre kitűnő, és a minuszokban is imádtam beletenni a gyereket, azért nem panelba való. Megkönnyebbülés volt utána a 6 kilós sportkocsi. :)

2015. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!