Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tömegközlekedés-barát sport...

Tömegközlekedés-barát sport babakocsi 3 hós fiúnak? Részletek:

Figyelt kérdés

A mostani babakocsim egyszerűen túl nehéz, a férjem nélkül nem megyek vele olyan helyre, ahol magasra kell felemelni (pl. HÉV).


Olyan kocsit keresek, ami könnyű, majdnem vízszintig dönthető a háttámla és a lábtartó is állítható, inkább lapra csukható de esernyőre csukható is érdekel, ne álljon ki túlságosan a hátsó kerék (szűk ajtón is beférjen).


Tudtok segíteni, hogy egyáltalán melyikeket lenne érdemes kipróbálni?



2016. jan. 18. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposnak felejtős a majdnem vízszintesig dönthető. Teljesen vízszintes kell.
2016. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Természetesen "többet" tudhat, kevesebbet nem. Szóval mi volna az ami vízszintig dönhető és a többi kritériumnak is megfelel? A mózesban sem fekszik vízszintben egyébként, úgyhogy még mindig érdekel az eredeti kérdésemre a válasz másoktól is.
2016. jan. 18. 15:49
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért az gáz, ha a mózesben se fekszik vízszintesen. Egy ilyen pici baba gerincének a vízszint a legjobb. De te tudod.
2016. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mid van most? Csak hogy viszonyítsunk nagyság, súly tekintetében.
2016. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem irtad, hogy milyen arkategoiran belul keresel, de a Bugaboo Bee-t aljanlom.

Az osszes feltetelednek megfelel, igazabol mar ujszulott kortol idealis. Teljesen fektetheto, keskeny, konnyu vele kozlekedni, sulyra is konnyu. Lehet hogy a sulya nem tunik a legkevesebbnek a babakocsik kozul, de mivel keskeny, igy nagyon konnyu atfogni es oldalrol emelni, tehat jo a "fogasa".

Nekem volt mar konnyebb babakocsim, de valahogy sehogy sem volt jo oldalrol felemelni, mert egyszeruen nem volt ket olyan pont rajta, amit konnyen megfogok es kozben meg fel is birom emelni.

2016. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Most nem tudom hány kilós, az a bizonyos lengyel tank (konkrétan raf-pol). A legideálisabb 7 kiló alatti kocsi lenne.


Gondoltam, majd ha ülni tud, veszek egy könnyű sportkocsit, de nem akarok addig várni ha nem muszáj. Kendőben is hordozom, de az se jó minden kimozdulási célra.

2016. jan. 18. 16:26
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5 :) Árat azért nem írtam, hogy minél több válasz jöjjön, sose tudni, mibe szeret bele az ember. Legfeljebb használtat keresek, ha túl drága. Szimpi a kocsi is amit ajánlottál, figyelembe fogom venni.
2016. jan. 18. 16:31
 8/18 anonim ***** válasza:

chicco simplyciti

nagyon könnyen (1 kéz+1 láb) összecsukható (lapra) és könnyen szét is nyitható

5,5 kg

tágas alul a pakolókosár

nem áll ki a kereke (bolygosítható, nem minikerék, nem felfújható hanem tömör gumi ami szupi, mert nem pukkan szét ha rámégy valami vacakra)

nagyon strapabíró, a rugózása is sokat kibír

nekem kér gyerek használta, mivel csak 17 hó van köztük, sokszor a nagyobb felállt hátul a kosár peremére mint egy tesófellépőre és meg se nyekkent a kocsi. összecsukva jó a hordfüle, könnyű vinni és simán összecsukva megáll magában is.

átlagosnál sokkal nagyobb gyereknek a téli ruházatban szűkös az eredeti biztonsági öv, én belefűztem egy másik övet és úgy már jó volt.

a naptető levehető, jól árnyékol és van rajta kukkolófelület

közel vízszintesig dönthető, fokozatmentesen (azért egy háromhós már szeret nézelődni, nem is baj az annyira, ha kilát picit....)

a lábtartótálca mondjuk fix, nem állítható, de nekem egyik gyereknél sem okozott ez gondot.

télen hóban, parkban féllábszárig fűben is elment, kirándultunk vele, nyüstöltük sokat, mindent kibírt, valami 25 ezerért vettem újonnan.

nagyon szerettem, egy szintén lengyel tankot cseréltem le rá, ha most babát várnék, újra ilyet vennék.

2016. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 8as! Nagyon tetszik amit a kerekeiről írtál, mert sok könnyű kocsinál nekem gyanúsan aprók a kerekek, és hiába városba kellene, odáig el is kell jutni (tehát ha akarom ha nem, néha át kell hajtani vele rossz útszakaszokon). Azt is örömmel olvastam, hogy meg tudtad oldani a biztonságiöv-problémát. Nekem sem az a lényeg, hogy teljesen tökéletes legyen, hanem hogy ha van is gond, azt ki lehessen küszöbölni. El is kezdtem nézelődni, és ha mellette döntök februárban megveszem :)
2016. jan. 19. 09:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Peg perego pliko p3.


Imadtam. Csak sport reszunk volt belole

2016. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!