Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli Foxy sport babakocsiró...

Lorelli Foxy sport babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én épp most veszek sportkocsit. A lorelliről azt olvastam nem jók. Én most rendeltem Baby Design Travelt.
2016. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sok negatívumot olvastam róla most itt gyakorin :-( pedig amúgy tetszene!


Megnézem azt amit te írtál:-)

2016. jan. 20. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Képeken nekem is nagyon tetszett, de végül nem ilyet vettünk. Megnéztem a boltban, nekem nagyon szűkösnek tűnt.
2016. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is néztük ezt anno, de sokan lebeszéltek.

Caraterot vettünk helyette.

2016. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A ketesztfiamnak ilyen kocsija van.

Jó tulajdonságai:

Nagyon könnyű irányítani, nagy az alsó kosara, Könnyű, lapra csukható, könnyű összecsukni


Ami számomra rossz volt az az hogy ha valami kő vagy valami van előtte olyan érzésem van, mintha ki akarna törni a kereke, instabilnak tűnik egy kicsit


Bár másfél éves a ketesztfiam és lassan egy éve használja minden nap és még bírja a strapát, szóval annyira nem rossz és nem is szűk :)

2016. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

A Lorelli egy kalap sz@r,ne vegyél.

Én is megjártam vele

2016. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Lorellit ne!
2016. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!