Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Baby Merc Agat...

Van valakinek Baby Merc Agat Lux2 babakocsija? Jól szolgál?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már bolygó kerekes. A súlya nem érdekes, mert családi házban lakunk. 2 db lépcsőfok visz fel a teraszra. Az sem fontos, hogy összecsukva mekkora, mert a kazánházunkba befér bármekkora.

Inkább az érdekelne, hogy strapabíró-e, jó-e a kereke, könnyű-e vele fordulni, irányítani.

Egy F-es Opel Astrába befér? Milyen a hordozó, tényleg kocsiba köthető-e stb...



#babakocsi #babymerc
2016. jan. 22. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk a régebbi típusú,a nem bolygós kerekű volt.

Szerintem nagyon jó,sokat buszoztunk vele. (olyan helyen szállok fel,ahol nincs segítség és a hordozót külön le tudtam venni,a babakocsit meg össze kell csukni és így egyedül is fel tudtam vinni-a babakocsit nálunk mindig össze kell csukni,nincs hely a buszokon)

Autóban neccesen fért el,2 kerekét ki kellett szedni (5 perc se) A hordozót könnyű volt bekötni.

Mi 1,5 évig használtuk,eleve használtan vettem,tovább is adtuk és ők is használják több,mint fél éve.Terepre is jó :-)

2016. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!