Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen esernyő babakocsit...

Milyen esernyő babakocsit ajánlotok kb.6-7 hónapos kortól? Vagy valami könnyen összecsukható, nem nehezet?

Figyelt kérdés

Esélytelen kiigazodnom:) Itt is rákerestem már hasonló kérdésekre, mégsem egyértelmű.

Fontos szempontok: hegyvidéken lakom, kocsim nincs. Valószínű sokat fogok BKV-zni. Ha nem esik, most is minden nap viszem a Picit sétálni. Azaz, lehetőség szerint könnyen tudjam tolni, könnyen kezelhető legyen. Naptetője (vagy milye) legyen. Opcionális: lábzsák és esővédő.

Eddig a legszimpatikusabb a Maclaren Quest Sport, de minden megoldás érdekel! Köszönöm!



2016. márc. 21. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem éri meg fél évesnek sport babakocsit venni, egyébként se ültetheted bele míg nem tud stabilan ülni.

ha már stabilan ül, 10-12 hónapos korában, a legegyszerűbb, 1E forintos babakocsi a legjobb erre, könnyű, könnyű kezelni, baba meg nézelődhet kedvére :)

2016. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10Ezer, bocs

mi bergon riot vettünk, annak idején 14.000.- tökéletes volt :)

2016. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Caraterot vettünk akkor, amikor már stabilan ült, és folyton nézelődni akart, 8 hónaposan. 26 ft volt akciósan, szeretem, könnyű, esernyőre csukható, jól megy minden terepen.
2016. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Babyzen yoyo ;)

Mi imadjuk.Kislanyom 5 honapos koratol mai napig(8 hos)hasznaljuk,a kisfiamet 18 hostol maig(21 h).

2016. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Megnéztem mindet, mindhárom tetszik. Ez a babyzen yoyo nagyon komoly!!:) Van demo video róla a neten.
2016. márc. 22. 10:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül ezt vettük, egy nagy babaáruházban le volt értékelve majdnem a felére. Ott azt mondták, hogy a BKV-ra egyébként is nehéz lesz felszállni, ha mindkét kezem tele van.

Nagyon könnyű, nagyon könnyen lehet tolni, simán felemelem babástól. Esővédő huzat is jár hozzá.

Elől nincs karfája, az nem tudom, mennyire lesz, vagy nem lesz gond. Majd meglátjuk, én nagyon szeretem így is.


Graco Evo Mini Stroller | Mothercare - YouTube

2016. máj. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!