Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan reagálnál, ha uton...

Hogyan reagálnál, ha uton eldobja a játékát a gyerek és beszólva adja oda egy járókelő?

Figyelt kérdés

A szemközti autós (kereszteződés- zebra-úttest)szólt, hogy elhagytuk a játékot, visszafordulva megis láttam a járdán.elindultam érte erre jön egy csaj felveszi, hozza felém és letegezve leolt, hogy "vigyázhatnál jobban a cuccodra."

...


2016. ápr. 8. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Te meg a stílusodra!"

De ha hirtelen jönnek ilyen szituk, nekem soha semmi nem jön a számra, annyira elképedek.

Mindenesetre jó hülye, ne foglalkozz vele!

2016. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban kb. megszólalni se tudnék. Alapból nem számítok ilyen tapló reakcióra. Aztán morognék pár percet miatta. De felesleges később is ezen rágódni, akár itt pörögni ezen órák múlva is.

Ez van, vannak bunkó emberek. Ne engedd, hogy elrontsa a napod!

2016. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha épp nem jut eszembe semmi, akkor nem mondanék semmit. Ha viszont hirtelen a nyelvemre jön valami nem túl alpári, de leoltó szöveg, akkor azt. Egyébként meg két büdös nagy pofont érdemelne az ilyen pofátlan ember, de nem vagyok verekedős. :D
2016. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megköszönném, hogy felvette. Mosolyognék rá, és nem reagálnék a megjegyzésre.
2016. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!