Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az elmúlt 2 évben vásárolt...

Banyóca kérdése:

Az elmúlt 2 évben vásárolt valaki a Bergon bababoltban Bergon márkájú M12 Camarelo típusú babakocsit? A tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek, hogy vált be? Illetve a babahordozó (autós biztonsági ülés) amit adnak hozzá, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

#babakocsi #Bergon #M12 Camarelo
2016. máj. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem hasznos a vàlaszom,de én bergon xspr-t vettem annó akciósan 60.000Ftért. Nem is tudom voltak-e ezek a dizàjnosak akkor. Ababakocsi most 10 éves, most kaptam vissza,hogy újra babàzok. 5 gyereket szolgàlt ki,semmi nem làtszik rajta, annyi a hiba hogy a sportrész övét újra kellett rögzìteni mert leszakadt az öv. De se a kerekek se a szerkezet a rugózàs ...minden hibàtlan. A hordozót is szerette mindenki. Szóval a màrka szerintem nagyon jó.
2016. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a júliusban érkező kisfiúnknak. :) Nyilván még nem használtuk, de ár-érték arányban nekünk ez volt az első számú jelöltünk.
2016. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Snorri ***** válasza:
Q10 camarelot vettünk. A mélykocsi nagyon jó volt, a váz is jó, a legnagyobb kátyúba is beletolhattam, meg se érezte a fiam. A sportülés viszont vacak. Nem lehetett rendesen felültetni, szinte feküdt benne, utálta. A biztonsági öv nem ér semmit, szétcsúszik, lejön a csat. Ráadásul a lábtartója rögtön eltört. A hordozó pocsék, állandóan dőlt előre, nem lehetett normálisan rögzíteni. Nekem egy drágább tetszett, de sokalltuk. Ráfizettünk. Autósülést lecseréltük, és kellett egy normális sportkocsi, azt az elejétől szerette. Mélykocsi marad a kistesónak, de hordozó kell majd új. Összeadva kijött volna a drágább.
2016. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Snorri ***** válasza:
Látom semmi reakció. Akkor még leírom azt is, hogy amikor még csak a mózest használtuk, akkor nagyon dicsértem a szomszédnak, aki babát várt, és ők is ilyet vettek. Ők is megjárták a sportrésszel, és ők is lecserélték.
2016. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Nekünk az M12 típus van jelenleg,de augusztusra várjuk a babánkat,úgyhogy még nem használtuk!Remélem,hogy nem járjuk meg vele...
2016. máj. 13. 20:25
 6/7 anonim válasza:
Nekem camarelo q sport van. Még csak a mózes részét és az autóshordozót használtuk, de ezeket imádom. Soha nem vennék más típust. A sportrészét még nem használtuk, de egyik ismerősömnek is ilyen van ú már használja és rendben van az is.
2016. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál, remélem nekünk is beválik ez a márka! :)
2016. jún. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!