Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ valaki Britax Römer...

Használ valaki Britax Römer King II LS autós gyerekülést?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha gyerek már stabilan ül, de még nincs 9 kg akkor is bele tehető ebbe az ülésbe. A lányom elég nyúlánk, de nem nagy a súlya, mire ülni fog nem hiszem, hogy lesz 9 kg. Viszont 0-18 kg nem szeretnék mert szerintem ez tovább jó. Ha valaki használ ilyet leírhatná a tapasztalatát. Előre is köszi :-)

2016. máj. 26. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ezt használjuk.

9-18 vettünk, fiam imádja. Az üzletben már ki se akart szállni belőle. Nekünk az eladó ezt javasolta, nem a 36 kgig, mert az nem annyira dönthető.

Én nem ültetném bele, ha a megadott kg nem éri el a baba, sztem ezek így lettek kifejlesztve, tesztelve. Sztem nem biztonságos.

Nem az ülés tudás fontos, pl fiam nem tudott még ülni, amikor elkezdtük használni.

2016. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor megvárom még betölti a 9 kg, addig valahogy kihúzzuk a hordozóban. Neked mennyi idős volt a fiad mikor beletettétek?
2016. máj. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!