Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek nem fordítható tolókaro...

Akinek nem fordítható tolókaros a babakocsija, hogyan oldja meg, hogy a babát ne süsse a nap?

Figyelt kérdés
Sapka minden sétánál van a picin. A babakocsi kupolájára tettem textil pelust, de nem sokat segített a helyzeten.
2016. jún. 30. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

napernyő.


kínai boltokban ezerpárszázért már kapható.

2016. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem áthajtható, de megfordítható, azonban nyilván nem fogom minden kanyarnál, amikor máshogy süt a nap átszerelni, de a textilpelus bevált. Napernyő is létezik kocsira.
2016. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Napernyővel.
2016. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Napernyő.
2016. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

ˇ#1 vagyok.

sokáig én is textilpelust használtam.. de aztán úgy voltam vele, hogy takargassa az a gyerekt, akinek ronda :D az enyém meg gyönyörű... szóval ekkor vettem napernyőt.

6 hónapos babához.

Előtte mózesben volt, abban én is tetrával vagy vékony géz- vagy selyemkendővel takartam le.

2016. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem forgatható maga a felső rész, de nem szoktam forgatni, hanem napernyőt használunk. A kupolát, ha felteszem, nem tud nézelődni, textilpelenka meg ugye a teljes kilátást elveszi. Ő nem alszik el mindig már a babakocsiban (4 hónapos).
2016. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Enyém most már "nagyfiú", és ül a babakocsiban, aludni meg nem szokott.

Viszont egyre több kisebb babás anyukánál látok olyan árnyékolót, amit a babakocsi kupolájára, meg a tolókarra rögzítenek valahogyan. Az egyik anyuka a parkban azt mondta, hogy a dm-ben vette. (Mózeskosaras babakocsikra való.)

2016. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Napernyő, árnyékoló, és:

[link]

2016. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm babakocsi vitorlát vett.

Ilyen: [link]

Többféleképp felrakhatod: [link]

2016. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Textilpelus-csipesz kombó, napernyő.


de most nagyon jó ötleteket találtam, kupola nagyobbító, teljes gumis ráköthetős napellenzőket, stb...


[link]

2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!