Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Városban használnánk

Könnyű, multifunkciós kocsit keresünk



2016. aug. 1. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

A Hauckban az jó, hogy nagyon olcsó és viszont emiatt gyanús is. A vélemények megoszlanak róla, a Brendonban az eladót kérdeztük róla annak idején. Azt mondta, van, akinek beválik, van, akinek nem, és neki hamar tönkremegy. Nyilván ez nem nagy cucc, minden kocsiról elmondható.


Mi anyuékhoz kerestünk pótbabakocsit, amit néha ott vidéken tudunk majd használni, de végül nem Hauckot vettünk.

2016. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk volt nem ez egy másik fajta sport de úgy pattogott hogy le kellett cserélni.Silány nem minőségi és ehez képest drága ez az ár egy ilyen kocsiért.
2016. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló hauckot néztem ki (hasonlót), milyen jó h könnyű... viszont mi kimentünk a brendonba, a férjem meglátta az autós hordozóját, azt mondta hogy biztos hogy nem, én meg tologattam a kocsit, de tök nehezen fordult nekem. végül peg perego mellett döntöttünk, használtba. nem sokkal kell hozzá többet hozzápakolni, mégis egy nagyon könnyen irányítható, alig 2 kg-al nehezebb... és vagy 4 gyereket kiszolgál
2016. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!