Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen gyerekulest vegyunk,9ki...

Milyen gyerekulest vegyunk,9kilos,5 hos babanak? Ami menetiranynak hattal is berakhato es nem isofixes, plusz ugye dontheto.

Figyelt kérdés
A hordit mar kinottuk.de tegnap egy kisebb bababoltban azt mondta az elado,hogy 9kilotol keves autosulest kehet hattal is bekotni.de mashogy meg nem lenne biztonsagos.
2016. aug. 25. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
csakis 0-18 kg-os ülést. Ezek háttal is beköthetőek, később, ha mér eljön az ideje, akkor pedig megfordíthatóak. Ilyen pici babának nem szabad másmilyen ülést venni.
2016. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyet keresek. Eddig csak egyet találtam, mivel szinte mind isofixes vagy csak 9-ig köthető övvel is háttal.

Römer First Class Plus 13 kg-ig köthető övvel is menetiránynak háttal.

2016. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.a 0-18 kiloig valo ulesek igen kicsik nekunk.legalabbis amiket eddig neztunk,probaltunk.jon a tel.vastagabb ruhaban is bele kell ferjen a "torpe".de amiket probaltunk azokban mar most,egy reteg ruhaban is alig fert el.hosszu is nagyon.

Es igen,nem szabad meg mashogy bekotni,mert a fejet meg nem tudja tartani,egy esetleges nagyobb,hirtelen fekezesnel.....

Ha meg valaki tud,konkret markaval,tipussal egyutt szivesen fogadom az otleteket.

2016. aug. 25. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekünk Peg Perego 0-18 kg-os ülésünk volt és az én igazán nem kicsi fiam (6 hónaposan 9 kg és 72 cm, 1 évesen 11,5 kg és 79 cm) simán használta 2 éves koráig. Kizárt, hogy egy 5 hónapos ne férjen ezekbe bele, még téli ruhában is.
2016. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nania gyerekülés létezik olyan, hogy 0-25 kg-ig jó, az gondolom nagyobb valamivel. Most néztem a Brendon honlapján, háttal is be lehet kötni, és nem isofixes. Viszont nem írják, hogy dönthető-e.

[link]

Isofixesből szerintem lenne más is, nem tudja az autótok? Először én is biztos voltam benne, hogy a miénk nem tudja, de kiderült, hogy mégis.

2016. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztosan nem tudja.

Opel astra,12 eves.

Benezunk a brendonba,es a banycenterbe is.csak azert kerdeztem,hogy legyen par konkret marka.

Ma voltunk meresen.9kilo es 71centi.

Mar babakocsit is masikat kell neznunk mert a mienknek kicsi a sport resze.

2016. aug. 25. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Miénk is 12 éves, Seat Leon, és tudja. Szóval nézd meg azért, hátsó ülések támlájának aljánál kell lenni kis téglalap alakú bemeneti nyílásoknak. Ha nem keresed konkrétan, akkor nehéz észrevenni, mi sem tudtuk, hogy van ilyenünk. ;)
2016. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!