Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olcsón babakocsi, - ruhák, -...

Sz.Jolán kérdése:

Olcsón babakocsi, - ruhák, - holmik (melyik bolt legyen)?

Figyelt kérdés
A babakelengyéhez szükséges dolgokat szeretném összevásárolni lassan. Van olyan hely, ami nem olyan drága? (mert a Brendon, Kangaboo nagyon az)

2016. aug. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jófogáson használtan sokkal olcsóbb minden, babaruhák turiból a legolcsóbb. Olyan hely nincs, ahol egybe minden van és olcsó is.
2016. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babakocsit mi használtan vettünk, a babaruhák közül nagyon sokat kaptunk, de ha újakat szeretnél, a Pepco-ban nagyon jó minőségűek vannak olcsón, vagy F&F a Tescoból. Mi a bútorokat az IKEA-ban vettük. Érdemes csatlakozni környékbeli baba-mama adásvételi csoportokba, rengeteg új, újszerű, vagy alig használt dolgot lehet venni nagyon olcsón más anyukáktól. :)
2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a Jófogást és a vaterát ajánlom a ruhákhoz, textilíákhoz ( kivéve textilpelust ). Nekem a babaágyneműm a vateráról van használtan 4000ft-ért ( párna, rácsvédő, paplan, kiságy használtan vatera állítható eleje van 7000ft, babakocsik használtan vatera, Jófogás, pelenkázóasztal új de diszkontba vásárolt, kiságy főlé forgó vatera 8000ft, ruhák turi, Pepco, Tesco. Tescos bodyk nekem beváltak.

Cumisüvegeket és a cumikat, cumitartót újonnan vettük.

Brendon és a Kangaboo tényleg drága. MiniManó is jó bolt, nekem személy szerint az is drága, de kedves eladók vannak és van választék.

2017. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!