Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Előre néző babakocsi probléma...

Előre néző babakocsi probléma - a babátok jól tűrte?

Figyelt kérdés

6,5 hós babám kinőtte a mózest, 2 sportkocsit is kaptam kölcsön, de egyik se áthajtható karú.

Így, hogy nem lát nem szeret benne lenni, próbál hátranézni, sír, minimum riadt fejjel ücsörög.

Jó lenne egy sajátot venni de senki, a férjem se támogat, szerinte majd megszokja, van 2 kocsi minek még, nincs sok pénzünk.

Meg fogja vajon szokni? Egy ideig még épp belefér a mózesbe, kendőt is használunk.



2016. aug. 31. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
most akkor veled van szemben, az a baj?
2016. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Persze, megszokja. Így is beszélhetsz hozzá. Megállsz, megsimogatod, hogy érezze, hogy ott vagy. Ha nem egyedül mész, hanem van ott más is, az mehet a babakocsi mellett, hogy ne mind mögötte legyetek.

De ha van valaki, aki tudna másik fajtát kölcsönadni, az sem lenne rossz :)

2016. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem hiányzott egyik gyereknél sem a megfordíthatóság. A miénk kupoláján vagy egy átlátszó rész, így nem kellett forogniuk, csak felnézni, hogy megvagyok -e. Én ezért nem vennék másik kocsit, ha egyébként jól használhatóak amiket kaptál.
2016. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

gyermekem újszülött kora óta előre néz (nem felém) imádja, szerintem csak szoktatás kérdése.

2 évesen fordítottam szembe magammal, röhögőgörcsöt kapott, én meg tőle :D

2016. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
7 hónaposan lecseréltem a kocsit egy könnyű sportkocsira (akkor ült fel de félig döntöttem még mert nem stabil volt az ülés) de ugyanígy viselkedett a babám, így inkább hagytam egy ideig és tűrtem a másikat (utáltam). Mikor már stabilan ült 9 hónaposan gondoltam újra megpróbálom és akkor már jól viselte. Gondolom lekötötte a sok látnivaló már addigra.
2016. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az èn lányom nem viselte el az előre fordított változatot. Csak ordított, dobálta magát, igy èn nem is erőltettem, igaz nekünk dönthető, állítható karú volt.

De használtan már olcsón lehet kapni,èn vennèk egyet, mint hogy sírás legyen minden sèta alkalmával. Vagy adjátok el a ti babakocsitokat ès vegyetek abból a pènzből.

2016. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kölcsönkocsi mindkettő, vissza kéne adni, bár sógornőm elvileg nem tervez már babát.

Már a kendő vásárlásakor megkaptam, hogy minek még egy szállítóeszköz, amúgy is kaptam egy gagyi kengurut, miért nem jó az...

2016. aug. 31. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:

én megértelek, meg a babádat is, hogy fura, szokatlan, picit ijesztő is neki a helyzet, szegényke.

de ha nincs más lehetőséged, sajnos ezzel kell megbirkóznotok, hidd el, megszokja. kis türelem, repülnek a napok, hetek és ahogy fejlődik, azt veszed majd észre, hogy vidáman mozizik a séta alatt!

a beszólásokat meg engedd el a füled mellett, hogy minek kell ez vagy az.... nehogy a szívedre vegyél ilyen aprócseprő dolgokat! tapasztalatból beszélek, nagyon ki tudja nyírni az embert, ha az ilyen megjegyzéseket felveszi.... :((

2016. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!