Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós hordozóban, ami elvileg...

Autós hordozóban, ami elvileg újszülötteknek való, ti mertétek bennhagyni, amíg nem volt fejtartása, hátizma?

Figyelt kérdés
Amikor a korházból hazahoztuk, attól féltem nem kap levegőt hazáig, teljesen összecsúszott. Most 4 hetes, már emelgeti a fejét, de most se jobb a helyzet a hordozóban. Azóta nem.is mertük autóval vinni. Mikortól használható biztonsággal?
2016. szept. 11. 15:21
 1/6 Snorri ***** válasza:
Elvileg pedig használható újszülött kortól. Milyen fajta? Újszülött szűkítő van benne? Van, aki már a babakocsira is ezt teszi, nekünk is van egy graco, ami hozzá való hordozóval használható újszülött kortól. Én úgy tudom inkább a gerince, és a csípője miatt nem jó, ha túl sokáig benne van. Egy barátnőmék két órát autóztak mikor 4 hetes volt a baba. Nem lehet, hogy a hordozóval van baj?
2016. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ezt pont erre fejlesztették ki, sok évvel ezelőtt semmi baja nem lesz, nyugodtan bele lehet tenni. Sőt ahol én lakom abban az országban 99 %-ban ebben a született sétálni is. Az ég adta világon semmi bajuk nincs. Nyugodtan kérdezhetsz orvost is. Ez ugyan olyan túllihegik mint a bébikomp, hogy nem egészséges mégis mindnyájan felnőttünk vele.
2016. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Maxi cosi van, van benne szűkítő. Még anno a mózesről le is akartak beszélni, hogy elég a hordozó. Tudom, hogy lehet, de olyan nagyon összecsúszik benne, a nyaka a vállaközé, a háta is nyaklik csak.
2016. szept. 11. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, összecsuklik mert az újszülöttek ilyenek, de ez teljesen természetes ne aggódj! Ha berakod a kiságyba akkor sem úgy fekszik mint egy deszka.
2016. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a mi autós babahordozónkban volt plusz alátét újszülött háta alá.

de ha nem lett volna is kibéleltem volna.

2016. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is van hozza puha betét, de 1-2 orat nyugodtan lehet benne. Tobbet azert lehetőleg ne. Ortopéd szakorvos mondta.
2016. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!