Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan rakjam le kendőből,...

Hogyan rakjam le kendőből, hogy ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés

11 hetes, hordozó kendőben gond nélkül alszik 2-3 órát, ágyban nap közben nagyon keveset, 10-15 perceket. Próbáltam kendőben altatni, aztán letenni, de mindig felébred. Legalább 30-60percet altatom, tehát már mélyen alszik, de akármilyen óvatosan veszem le, amikor a mellkasomtól elemelem, és megpróbálom ágyba rakni, felébred. Egyszer sem sikerült még, pedig volt, hogy 5 percig próbáltam lerakni, minden részletet lassan, megfontolva.

Babakocsiban nem alszik, ez lenne a legjobb módszer.

Tipp?



2016. szept. 30. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd hasra. En meg babakocsiban is ugy altattam mindharmat.
2016. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszer láttam egy képet, ahol egy baba egy nagy, kemény párnára volt a kendővel rákötve és úgy volt betéve a kiságyba. nagyon cuki volt. esetleg megpróbálható...
2016. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Találj ki egy mondatot, amit mindig ugyan úgy mondasz, miközben leteszed. Én úgy csinálom. Mivel szopik, én ciciről teszem le, mert elalszik rajta. Akár hol vagyunk, mindig ezt mondom, és így már tudja, hogy most le fogom tenni, nem kell megijednie, felkelnie. Fel se ébred rendesen, még akkor sem, ha a cicről felveszem a vállamra, felállok vele, átviszem a szobájába, stb stb.
2016. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!