Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » S. O. S. kicsi a hordozó, de...

S. O. S. kicsi a hordozó, de még nem ül a lányom?

Figyelt kérdés
Az van ráírva 13 kilóig jó, a lányom most lesz 8 hónapos 8,2kg és egyértelműen kicsi hosszban és szélességben is. Van ötletetek mit lehetne venni ami ülni még nemtudó babának is jó?
2016. nov. 10. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dönthető gyerekülést
2016. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
0-18 kilóig való gyerekülés
2016. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
0-18-as is van, de szerintem érdemes megvárni, míg megtanul ülni, már nem sok kellhet ilyen korban, és akkor mehet a 9-18-as vagy más nagyobb mérettartományú.
2016. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van:

[link]

9 hónapos volt a fiam, amikor vettük neki hordozó helyett. Most 3,5 éves, 18 kg, most növi ki lassan (sajnos ilyenek az ülések, nem azt jelenti a súlyhatár, hogy addig belefér a gyereked, és tudod is használni, hanem hogy HA belefér, addig használhatod).

Beköthető menetiránynak háttal is, és több fokozatban dönthető. Szerettük nagyon.

Szerintem szuper ülés.

2016. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy előttem is írták - ha a feje már kilóg akkor vegyél újat - vagy 0-18 vagy 0-25 kg, de mindenképp próbáld bele a gyerkőcöt. Bár azt nem tudom, hogy 8 hósan miért nem ül még, bár most ülés szempontjából még mindegy, mert a csere határ kg-t sem éri el.
2016. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekunk is hasonlo problemank van.

7,5 hos a kisfiam.tobb mint 10kilo es 75 centi.

A hordozonkban mar ugy nez ki szegeny mint egy kotozott sonka.nezegetjuk egy ideje az uleseket.nekik meg olyan kell ami menetiranynak hattal is bekotheto,es dontheto.de mi eddig amibe beleprobaltuk szelteben olyan szukosek.overalban azokban is nyomorog a gyerek.meg nem talaltuk meg az idealisat.

Mindenkepp olyat nezzetek ami hattal kotheto,es dontheto.

2016. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Attol, hogy nem ul még magatol egy 8 honapos gyerek, ultetni mar lehet, ahhoz gondolom mar eleg eros.

Vegyel neki gyerekulest nyugodtan, ahogy elottem is irtak, donthetot.

Nekunk a besafe nagyon bevalt, magasitott is, kilat a gyerkoc az ablakon es domtheto is, ez akkor jo, ha elaludt es kicsit fektetve is tud aludni.

2016. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Snorri ***** válasza:
Én inkább vennék 9+kilósat, dönthetőt. Télikabátban, overallban ne ültessetek gyereket az ülésbe. Egy nagyobb ütközésnél konkrétan kirepül az ülésből a gyerek, mert az öv nem szorosan a testét fogja, hanem a kabátot, így kicsúszik a kicsi. Láttam erről tesztvideót is, de utána lehet olvasni, ha nekem nem hisztek. És logikus is, ha belegondol az ember. Én sem gondoltam bele, csak mikor szerencsére láttam ezt a videót.
2016. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5-ös, mert még nem mászik és hasból akar fekvésből felülni, ami félig sikerül. Erős baba amúgy, csak lusti. Fordulni is megtudott volna már 2 hónaposan, mert minden nehézség nélkül az oldalára fordult a ciciért mégis 6 hónaposan fordult meg először hasról hátra. Hátról hasra viszont még nem akar. Inkább sír ha megunta a pozíciót amiben van... Ülni tud, ha belém kapaszkodik és felhúzza magát, sőt néha elengedem és ül úgy egy pár percig támasztás nélkül, de nem akarom megeröltetni a gerincét. Mászós babák előnyben vannak.
2016. nov. 11. 17:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet rám ütött. 2 évesen kezdtem el mászni az öcsémmel. Csak totyogtam, azt is sokára, viszont 1 évesen folyékonyan beszéltem és mondókáztam. :)
2016. nov. 11. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!