Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordzókendőt vegyek?

Milyen hordzókendőt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami újszülött kortól jó, max napi órát lenne benne, tömegközlekedéshez praktikusabbnak látom, mint a babakocsit.

Melyik a jobb a szövött vagy a rugalmas vagy karikás? Első körben nem szeretnék nagyon drágát, amíg ki nem derül, hogy beválik-e.


2017. jan. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

En Lanny Lamb szovottet vasaroltam. A rugalmasok pici korban kenyelmesebbek de hamarabb nyulnak.


Meg az en babom is pocakban de sokat olvasgattam a temaban. Kezdetben szovott idealis.

Pocakkotesre hasznaltam eddig. Nem.kemeny jo puha konnyen boldogulok vele.



Am. Ha a hordozo ergonomikus szinte barmennyit ulhet benne. Amennyi kenyelmes a hordozonak es a hordozottnak.

2017. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Karikást egyszerű használni újszülöttel is, de ha nagyobb lesz a baba, a féloldalas terhelés miatt kényelmetlen lehet.

A rugalmas csak az első 1-2 hónapban jó.

A szövött hosszúkendő a legjobb, használtan kb ugyanolyan áron kapsz minőségi kendőt, mint újonnan egy jó karikást.


Én ennek ellenére most azt mondanám, ha most kezdeném, hogy karikást vennék az első hónapokra, és talán egy olcsó betört nandut hosszúnak (ezt 4-5ezerért már lehet kapni), otthonra próbálgatni... ha nem jön be, hintának még mindig jó lehet :)

2017. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!