Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak?...

Milyen babakocsit válasszak? Minire összecsukható újszülötteknek van?

Figyelt kérdés
Kicsi az autónk, főleg azzal közlekednénk. Ám ha el kell ugrani ide-oda, vásárolni, akkor kell a kocsi is. Tudnátok segíteni? Használtan max 30.000 Ft-ot tudok rászánni.

2017. jan. 12. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a szempont a második gyereknél,az elsőnél olyan kocsi volt aminél örültünk,hogy a nem kicsi csomagtartót le tudjuk csukni...miután igazán helytakarékosat akartam így az esernyőre csukható volt ami szóba jöhetett. Hát innentől már nem volt túlságosan bőséges a kínálat mert a váza esernyőre csukhatós legyen (hátul keresztbe a lábhoz simán befér az autóba) külön-külön a vázra lehessen rakni és legyen hozzá hordozó,mózes és sport rész. Végül egy ilyen mellett döntöttem és még a 3.ik gyereknél is jó szolgálatot tett (egy használtról linkelek) [link]
2017. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor csak elugrasz ide-oda, akkor kösd magadra. Kendővel, majd meitai-jal. Praktikusabb.


Amúgy én nagy kerekű kocsit vettem, mert sokat sétáltunk "terepen" a Duna parton, ott nem lett volna jó a kiskerekű.

2017. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elozo nem mindenkinek valik be a hordozas.

Nekem pl hatproblemaim vannak, de van sok baba amelyik utalja.


Kerdezo, Maclarenem van, vizszintesig dontheto igy ujszulott kortol hasznalhato.

2017. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hááát én egy meclaren-ben nem tennék egy újszülöttet :O


Használtam keress Peg Perego Pliko/ Pilko Switch kocsit, ezek is esernyőre csukhatók, de mózes is rátehető!

2017. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!