Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-36 kg-os ülésnél a nagyobb...

9-36 kg-os ülésnél a nagyobb gyereket is az 5 pontos öv fogja?

Figyelt kérdés

Azt írják, hogy 15 kg felett az autó saját övével kell bekötni a gyereket az ülés előtt elvezetve...de akkor az ülés 5 pontos öve hová lesz?

Ki lehet venni az ülésből?


Bocsi, ha hülye a kérdés...


2017. jan. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet venni az ülésből. A mi 21 kilós 4,5 évesünket már jó ideje a kicsi övével kötjük be.
2017. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

:)

Akkor esélytelen olyan ülést találnom, ahol a nagyobbakat is 5 pontos öv fogja?

Az én 8 évesem 24 kg, nem fogja biztonságosan az autó öve az ülésben :( egy nagyobb fékezésnél tuti kifordulna az ülésből...

2017. jan. 12. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha beéri az 5 pontos bekötheted vele nyugodtan, bár gondolom nem éri be már. A mi fiunkat tökéletesen fogja a kocsi öve, miért gondolod, hogy nálatok nem jó?
2017. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt írják, hogy 15 kg felett az autó saját övével kell bekötni"

Nem kell, csak lehet. Kötheted 5 pontossal is, meg a kocsi övével is.


Mindegyikből kiszedhető szerintem az ülés öve.

A mi fiunk áprilisban lesz 4 éves, 20 kg, és még mindig 5 pontossal kötöm mindkét kocsiban, mindkét fajta ülésben.

Amíg belefér, azzal fogom kötni, mert sokkal biztonságosabb.

2017. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajzsos ülésnél a kezdetektől a kocsi övével kell kötni.
2017. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!