Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kölcsönadnád, kölcsönadtad a...

Kölcsönadnád, kölcsönadtad a hordozó gyerekülést rokonodnak?

Figyelt kérdés
Babakocsival kompatibilis hordozónk van. Rokonom kölcsönkérte , Mi még tervezünk egy babát. Azt mondtam odaadom, de nem olyan jó érzéssel. Én nagyon vigyáztam rá és jó lenne ha a következő gyereket is kiszolgálná. Ha abban etettem a gyereket akkor én törölközővel leterítettem. Nem szeretném ha foltosan kapnám vissza. Amit esetleg nem tudnék kimosom belőle. 4 hónapos a babájuk.
2017. jan. 13. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hat most erre mit mondjunk, akkor ne add oda ha felted. En pl mindent eladtam ilyesmiket, mert nem tudhatom mikor kesz kovetkezo gyerek, es nemtartogatom meg nem adom kolcson.
2017. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Igen.

Ki lehet mosni.

2017. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire sajnálod, akkor ne add oda.

Mondd meg hogy nektek is kell.

Babával előfordulnak maszatos balesetek, még ha vigyáz is az ember.

2017. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Én se adnám szívesen. Mi is nagyon vigyáztunk mindenre, de látom, hogy mások mennyire nem (a családban is). Ütött-kopott babakocsik, etetőszékre rárohasztott ételmaradékok, kiságy fele alkatrésze elhányva, szigszalagos, celluxos megoldások rendes visszaragasztás helyett, stb. Ha már nekünk nem kell eladom. Szerintem vegyen mindenki magának, akár használt holmikat, én is számtalan babacuccot vettem Vaterán, jófogáson. Utálom a kölcsönzést, se adni és kapni nem jó. Vissza is szoktam utasítani a kölcsönzési, ha valamit felkínálnak, inkább megveszem, vagy nem is kell. Nem tudnám nyugodtan használni, nehogy nálam törjön, szakadjon el , stb.


Én megértem az érzéseidet, bár biztos mások le fognak pontozni. 😶

2017. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ezt látom.
2017. jan. 13. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mondtam, hogy le leszek pontozva... 😂😂😂😂
2017. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellett volna mondani, hogy odaadod. Csúnya dolog, de esetleg mondhatnád, hogy a férjed már odaígérte valakinek, csak elfelejtette neked mondani. Így talán nem lesz sértődés.
2017. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vigyázós típus vagy, és félsz hogy foltos lesz, akkor ne add oda.

Nálunk a családban és a szűk baráti körben körbe jár minden baba- és gyerekholmi, nem is tartjuk nyilván, mi kitől jött, hova ment, mindenki továbbadja amije van, a következőnek. De ha te szereted addig magadnál tartani és tökéletes állapotban tudni, amíg esetleg szükséged lehet rá, akkor az is egy teljesen elfogadható álláspont, nyugodtan mondd meg ezt így kerek perec, az a legkorrektebb.

2017. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindent kölcsön kaptunk.vigyázok is rájuk rendesen nem szeretnék csalódást okozni! Mondjuk nem is véletlen adták oda őket, hiszen látják hogy nálunk minden rendben van.
2017. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!