Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rossz utviszonyokra milyen...

Rossz utviszonyokra milyen sport babakocsit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Egy éves kislányomnak már az 5.ik babakocsit vettem :( :( eggyik se vált be! Most amit kinéztem az az abc densing avito,arra azt irjak h rossz utviszonyokon is helyt all. A masik az az espiro sonic,erre viszont azt irjak h varosi... nek tudom mennyire hihetoek ezek a leirasok! Viszon videki rossz utra kellene babkocsi,olcson.. szerintetek? Koszi

2017. jan. 17. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen utak vannak felétek, de nekünk Bebetto kocsink van. Ezt minden úton eltoltam eddig. Alapvetően városban használjuk, de nem túl jó az út erre sem. Kiránduláskor is bevált.
2017. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Danny dorjan sport babakocsink van, nagyon nagyok a kerekeit, itt Londonban hasznalom. Aki jart mar Londonban tudja, hogy mennyire rossz az ut.. folduton is toltam mar, nagy fuvon at, sehol nem hagyott cserben, es nem is draga. 120.000 ft korul van.
2017. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bebetto rainbow.ot nagyon dicserik... facen babakocsis csopotban egy csomoan kiraktak h azt vettek ee h milyen jo... most akciosan 37 e ft. Nem tudom.. nekem valahogy ott nem tetszik az egesz h 12kg a babakocsi sulya :( koszi a valaszokat
2017. jan. 17. 13:56
 4/6 Betu ***** válasza:

Bébé confort high trek na az mindenhol elmegy. Nekünk nagyon bevált. Nem tudom hogy a régebbi változatból van e még nekünk olyan van. Az új sem lehet rosszabb. [link]

Nekünk ilyen van.


Ez pedig az újabb változata.

[link]

2017. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a 3 kerekű kocsokira.. lehet könnyebb,h csak egy kereket kell figyelni,h hogyan toljam át a hepe hupas uton... de lehet h hatranyolna... nem tudom milyen kocsi lenne a legjobb. Köszi a válaszokat
2017. jan. 19. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Hauck viper! 9 kiló és földúton is kiválló.
2017. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!