Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért veszitek ezeket a...

Miért veszitek ezeket a babakocsikat kedves anyukák? Minden véleményre és tapasztalatra kiváncsi vagyok. Miért nem jobb egy Chicco, Graco, Peg Perégo? Adbor, Kunert, Bergon, Baby Lux, Mikrus, Dorjan. Stb.

Figyelt kérdés

Ezt látom mindenhol és 50 százalékban ezeket árulják csak használtan.

És miért hó a nem bolygókerekes babakocsi? Mert ezek főként azok.



#divat #babakocsi #nem bolygókerekes
2017. jan. 19. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Bolygokerekesen azt erted, hogy nagy kerekes? Remelem igen. :D

En nagyon szeretem, hogy nagy kereke van a babakocsimnak, mert vannak olyan rossz utak, ahol kiskereku babakocsival egyszeruen lehetetlen ugy kozlekedni, hogy ne akadj fenn minden masodik meternel.

Ezenkivul ezekkel konnyu lepcsozni, pl ha panelban laksz es van 3-4 lepcsofok ahol fel kell tolni mielott bejutsz a taroloba, akkor tokeletes.

Jatszoteren a fuvon/kavicsos helyen is konnyen lehet tolni stb.

Szerintem sokkal hosszabb eletuek mint egy minikereku babakocsik :) praktikusabbnak talalom.

2017. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ezek dögnehéz, lomha kocsik, azért veszik őket, mert jóóóó sok kiegészítővel árulják és azt hiszik, így több mindent kapnak a pénzükért.
2017. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert úgy gondolom, h minden épeszű anyuka és apuka a legjobbat akarja a gyerekének mindenből kerüljön az bármibe.
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a kérdést. Azt írod, hogy miért nem jobbak a felsorolt márkák. Minél jobbak?
2017. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Britax B-smart volt. Pont most került eladósorba, mert kinőtte már.

Városban, buszra, hepehupás talajra, lépcsőzéshez tökéletes volt, és nagyon könnyen irányítható. Ráadásul mindent (hordozó, autósülés, mózes, sportrész) mindkét irányba állítható és csak rá kell pattintani.

2017. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Peg Perégo Book S babakocsink van. Stabil, biztonságos, átmegy minden akadályon, mindhárom része mindkét irányba feltehető és egy pattintással cserélhető. Fontos volt az is, hogy könnyen irányítható legyen és a tolókar több állásba lehessen állítani. Az autósülés részt gondolom nem kell megmagyaráznom, ha láttál már ADAC teszteredményeket :) Imádjuk! :)

Nálunk pont ezek miatt szóba se jöhetett egy gyengébb (és egyben jóval olcsóbb) termék. Ha nem lett volna pénzünk újra, akkor inkább egy használt PP-t vettünk volna. Másoknak is ezt szoktam javasolni: inkább egy jobb minőségűt használtan, mint egy rosszat újonnan.

2017. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Mert olcsó és azthiszik divatos. De messziről látszik rajtuk, hogy vackok.

Sosem vettem volna ilyen lengyel vackot.

2017. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyen "lengyel vacak" van, Baby Merc. Elmondom, miért: jobban szeretek hordozni, babakocsit ritkán használok, ezért nem akartam sokat költeni rá. A használt dolgokat meg nem szeretem, fürödtem már be nem kicsit. Amúgy bolygókerekes, lehetett olyat is választani.

Kertes házban lakunk, egy métert nem kell cipelnem, ezért nekem az nem szempont, hogy nehéz. Nagynak én nem érzem, sok ismerősöm márkás babakocsija nagyobb. A mintája tetszett. Továbbá, engem pont nem érdekel, milyen márka, nem vagyok sznob. Amennyit én használom, arra ez is tök jó, alapvetően nem szeretem a babakocsit, de amennyire egy babakocsival elégedett tudok lenni, ezzel az vagyok. Megtehettem volna, hogy drágát veszek, a csatos hordozóm pl. drágább a babakocsimnál, szóval nem pénz kérdés volt, csak épp értelmét nem láttam.


Amúgy lehet, hogy számotokra ez furcsa, de olyan emberek is vannak, akiknek nincs minimum 150 ezrük babakocsira, ezért az olcsóbb fajtákból választanak.

2017. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen értem a kérdést, most arra vagy kíváncsi, hogy ezek a szerinted nem túl jó babakocsik miért népszerűek, miért kelendőek?


Mindenkinek más a fontos egy babakocsiban. Nem is ugyanúgy használja mindenki.

Van, aki csak betonon tologatja, sétához, levegőzéshez, és ennyi. Ott jó a kicsi kerék.

Van, aki tömegközlekedik vele, bevásárlást visz haza gyerekestül, emeletre cipeli, stb. Nála szempont, hogy könnyű legyen, meg hogy legyen nagy bevásárolókosara, és hogy könnyen irányítható legyen.

Van, aki pl. falun lakik, földes utakon is át kell tolnia, és kb. a háztól a boltig, meg sétálgatni megy babakocsival, de nem aszfaltos úton, és buszra sem száll vele, emelnie meg nem kell, mert nem megy emeletre sem vele. Sőt, olyan is van, aki kirándulni, erdei sétára is megy babakocsival. Oda kimondottan KELL a fix kerék. Sima betonon jó a bolygó, de a rossz úton, terepen azzal nem mész sokra, oda masszív babakocsi kell fix, és általában felfújható kerékkel.


Egyébként én sem vennék fix kerekűt, de mi városban lakunk, bevásárolni járok sokat babakocsival. Üzletben, belvárosi séta alkalmával kínszenvedés a fix kerekűt irányítani, az első gyereknél kaptam egyszer kölcsönbe egy ilyen kocsit, pár hétig kellett csak, de majd beleőszültem.

De mondom, máshol meg pont az ilyen az ideális.

2017. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Kijavítom a feltett kérdésemet.

Több éve figyelem a babakocsi kínálatot és most nagyon sokat látom a következő babakocsikat: Adbor, Kunert, Bergon, Mikrus, Dorjan. Stb.

És ezekből is a fix kerekeseket.

Kérdéseim a következők, hogy miért vesztek fix kerekes ilyen babakocsit és miért nem ismert márkásat, mint pl:Chicco, Graco,Peg Perégo,Mamas&Papas,Cam és még sorolhatnám.

2017. jan. 26. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!