Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről a típusú...

Vélemények erről a típusú babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit még odébb van a vásárlás, de próbáljuk időben megtalálni az ideális babakocsit.

Köszönöm a segítséget! :)

18 hkm



2017. máj. 21. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi az offért, de ha emellett is döntesz, erről az oldalról ne rendelj!

2 éves az unokaöcsém, anno innen vásároltam volna be neki, elvileg minden volt raktáron.

Azóta se értek ide a dolgok, se a válasz e-mail nem érkezett meg. A telefont sem vették fel, csak egyszer, akkor meg mellébeszéltek.

2017. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! :)

Közel van hozzánk egy üzletük, szerintem személyesen vesszük majd meg. :)

2017. máj. 21. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Lorelli általában mind nagyon ócska anyagból készül ,elég ócska minőség.
2017. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor azért ilyen olcsó. :(

Tud valaki 80 ezer körül multifunkciós babakocsit ajánlani?

2017. máj. 21. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi ezt néztük ki :)


[link]

2017. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Használtban nem gondolkodtok? Nekünk ABC design cobra-nk volt, használtan már van ennyiért szerintem. Multifunkciós, két gyereket kiszolgált hiba nélkül, nagyon szerették, és én is.
2017. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

mamakiddiest tudom ajánlani, vannak már 80 körül 3in1-es kocsijuk és nagyon jó minőségűek.

Itt tudsz rendelni:


[link]

2017. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz.

Most egy kicsit a MamaKiddies felé hajlok. :)

2017. máj. 21. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a MamaKiddies babakocsiban gondolkodtok, akkor szerintem menjetek el megnézni személyesen! Mi is ilyet akartunk venni, a neten nagyon tetszett, akciós volt akkor is, el is mentünk megvenni. De a boltban inkább meggondoltuk magunkat, már egyáltalán nem tetszett.

Végül nemrég vettünk egy ABC Design Cobra babakocsit használtan. Sportülés, mózeskosár és Cybex Aton 4 hordozóval, 85 ezerért. Minden csatlakoztatható a vázra, minden irányban, nekünk ez nagyon bevált ebben az árkategóriában. (inkább használtat de jobb minőséget vettünk)

2017. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!