Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? A kerekei hogy birják én bizonytalan vagyok a "küllöi" miatt. De egyébként tetszi hogy mind két iránybol felhelyezhető a sport rész illetve a rugozása is jo lehet. De tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. máj. 31. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a felfújható kerekeket, volt balesetünk már miatta, soha többet.

Plusz lengyel kocsit se se vennék, bitang nagyok , hiába jó tolni, csak mózesig fogod élvezni, ha már sportot cipelni kell meg de jó lenne kisebb úgy is lecseréled.

2018. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem spec a jelenlegi csak sportunk nagyobb mint a multi kocsink volt.imadom,hogy egy tank.

Igaz emelgetnem sem kell.

Giordanink volt es bebetto nicot vettunk sportnak.

Ezt a markat nem ismerem kerdezo.

2018. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy irtatok :) azt irják róla tömör gél kerék.. akkor az tömör és nem felfujhatós nem? felfujhatost én sem válalnám be pont az miatt hogy akár mikor ki tud lyukadni és elég necces lenne 3 kerékkel haza tolni a városbol..cipelnem nem kell szerencsére családiban lakunk a járda is elég jó állapotú mi felénk nem sokat kell mennem hegynek kb 10perc amit hegynek mennék de azt se minden nap csak ha a családhoz mennénk amugy meg elég egyenes a placc a környéken amerre járnék napi szinten..igazábol nem feltétlenül ezt a babakocsit szeretném csak az a fontos hogy

-multifunkcios legyen

-jó rugozás

-mind 2irányból tolható

-nagy kerekek

(még nem tudjuk hogy milyen nemü lesz ha fiú akkor kék-szürke-fehér szinekbe gondolkozunk ha kislány akkor rózsaszín-szürke-fehér (nyilván nem feltétlenül kell hogy a 3szín szerepeljen a babakocsin) és ebböl a márkábol találtam csak ilyen szinüeket..

2018. jún. 1. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a bebetto mar a 3.pumpalhazo kereku kocsi.a nagyoknal volt egy chiccom es egy ooooo...nem emlekszem a nevere.annak 4 fix kereke volt.

Szoval a lenyeg,hogy egyetlen egyszer kaptunk defektet a chiccoval.de azt se ugy kepzeld el,hogy egyik pillanatrol a masikra full leereszt.

Elobb csak az tunik fel,hogy huz az egyik iranyba.de ha epp utba esik egy benzin kut,siman felpumpalod es utana ujra szepen gurul egy ideig.attol fugg mekkora a lyuk.

Bicikli szervizben pikk-pakk kicserelik a belsot,vagy ragasztjak.

A bebettonak tavaly a hatsonkerekebe belegabalyodott a nagyobb gyerek tornazsakjanak a madzagja.annyira,hogy mire eszrevettem mar nem tudtam tolni 😂😂meg volt kb 50m hazaig.levettem a kereket es finoman hazatoltam,benne a gyerekkel😁😁😁

2018. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!