Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos hordozót szeretnék...

Gulyikriszti kérdése:

Csatos hordozót szeretnék venni. Próbára nincs lehetőségem. A Manduca, az Ergobaby és a Cybex my. Go között hezitálok. Ha van valakinek tapasztalata megírná nekem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk manducánk van, nagyon szeretjük. Totyogós kortól használjuk, könnyen tudom a hátamra is kötni, jókat alszik benne, kényelmes, férjem is szereti.
2018. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Manducanak. Tetszik, hogy bővíthető a hátmagassága a cipzárral. Kényelmes is. A másik kettőt nem próbáltam.
2018. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Látom, hogy régebbi a kérdés, de én is a Manducára szavazok, hátha olvassa még valaki. Vadiújan vettem a jófogáson egyet 3 éve, elég jó áron, azóta 2 gyereket szolgált ki. Mindketten nagyon szerették, most az unokatesó használja :)
2018. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!