Hordozni hidegben?

Figyelt kérdés
Kedves hordozós anyukák/apukák, szeretném megkérdezni ti ilyen időben is hordozzátok a babát? Eddig hordoztam, mei tai-unk van, én is és négy hónaposom is nagyon szeretjük (persze van babakocsink is), viszont ahol lakunk időjárás előrejelzés szerint ma 0-5 fok között lesz a hőmérséklet. Muszáj kimennünk ma... de babakocsival? Azért abban csak jobban van védve a széltől. Vagy hordozzam továbbra is? (És ha hordozzam, mit tehetek azért hogy ne fázzon az arcocskája?)

2019. jan. 16. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy nagy, meleg, térdig leérő kardigánom, meg egy szintén nagy kabátom. Én felöltöztem pólóig, a babára adtam bodyt, rugit. Magamra kötöttem, majd együtt bebújtunk a nagy kardigánba és kabátba.
2019. jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy hol éltek, ahol a 0-5 fok hidegnek számít? Szerintem kifejezetten enyhe ahhoz képest, hogy január van.
2019. jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne hordoznám hidegben? Sokkal egyszerűbb, mert a babát nem kell annyira felöltöztetni, plusz, ha valahová bemegyek, akkor egy kabátlevétellel meg van oldva, hogy mindketten komfortosan érezzük magunkat. Kabát alatt is el lehet úgy bújtatni, hogy ne érje szél, hideg az arcát.
2019. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy írják a többiek, közös kabát, pulcsi. Sokkal kevesebb macera, nem kell annyit öltöztetni.
2019. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy vékonyabb, átmeneti overál, ilyen hidegben azt adom rá. Nem fog fázni, mert én is melegítem. Erre veszem fel a kabátot, ami elől nyitva van. Nekünk így kényelmesebb, és egyikünk se fázik. Még elől hordozom, kendőben.

Ha nagyon viharos a szél, akkor a kendőt felhúzom úgy, hogy takarja a pofiját. Egyébként egyszerűen odabújik a mellkasomra, és nem fázik.

Szerintem így jobban védve van a hidegtől, és folyamatosan érzem, hogy mennyire hideg/meleg a keze vagy az arca.


Csak egy tipp:

Nagyon szeles időben is felteszem a babakocsira a műanyag esővédőt. Az felfogja a szelet is, és elég jól bent tartja a meleget is.

2019. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam az esővédőre babakocsin, csak az az igazság hogy imádom hordozni és neki is sokkal jobban tetszik mint a babakocsi, szeret nézelődni. :)
2019. jan. 16. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!