Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC design Salsa 4, vagy CAM...

ABC design Salsa 4, vagy CAM Dinamico Up?

Figyelt kérdés

Kettő között nem tudunk dönteni. Van bárkinek tapasztalata valamelyikkel?


Köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 2. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem abc-m volt. Igazabol nagyon szerettem,brutal jo kocsi. Aztan eladtam tesomeknak,es bar en nem tom ok mennyire vigyaznak ra,de nyeklik a kocsi,nyikorgo hangja lett, a fek mar nalunk is sokszor beakadt, a mozes resze mar nem egyenes,valamelyik iranyba meghajolt az illesztesnel,es a karon felul kozepen levos gomb mar nem mukodik rendesen,akad folyamat. 2.gyerek hasznalja. Szerintem ez eleg gaz. Ja es mi boltba vettuk,tehat meg az se jon szoba hogy hasznaltsaga miatt ilyen. Mi meg nagyon nagyon vigyaztunk ra!!


Ha egy babanak szeretned,akkor nagyon tudom ajanlani mert hiper szuper jo volt nekunk is!

2019. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja es meg azert is szerettuk nagyon mert ferjem eleg magas,es ennek a karja kihuzhato,nem pedig dontheto mint pl a Camnak.
2019. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tervezünk egy tesót is igazából, ezért szeretném ha tartós lenne.

2019. febr. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!