Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikerbabakocsiból egymás...

Ikerbabakocsiból egymás melletti vagy egymás mögötti a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Egymas feletti.
2019. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok csak elküldte véletlen, az egymás feletti se nem túl széles , se nem túl hosszú.
2019. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
6 hetesek az ikreim. Nekünk egymás melletti kocsink van, bugaboo donkey, ez egy keskenyebb típus, mint a legtöbb egymás melletti. Eddig mindenhova befértem vele. Ugyan meg nincs nagy tapasztalat, de nagyon szeretem ezt a kocsit.
2019. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ hol akarsz vele közlekedni. Általában kényelmesebb szerintem egy nem túl széles egymás melletti, viszont nem férsz be vele bárhova. Egymás mögöttit útpatkára feltolni, úton átkelni rossz pl ha sokat kell. Azok általában nehezebbek is. Tömegközlekedés mindkettővel felejtős. Nagyvárosban, esetleg liftben tényleg még az egymás alatti is szóba jöhet. Szóval nehéz így vàlaszolni:)
2019. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Egymás alatti mint pl: Nuna Demi Grow, Joolz Geo2, Baby Jogger City Select Twin, Mima Kobi, UPPAbaby Vista, Silver Cross Wave Double, Thule Sleek Double.

Se nem túl széles se nem túl hosszú.

2019. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!