Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tudnátok cipőt ajánlani a...

Tudnátok cipőt ajánlani a lányomnak? Első kinti cipője lenne, honnan tudjam, mekkora kell? Télre szeretnénk, hogy jó legyen.

Figyelt kérdés
Valamilyen kis bakancs vagy csizma kellene, ami elég meleg is. Most 11 hónapos, bútorok mellett lépeget, szerintem mire menni tud majd, az még 1-2 hónap. Honnan tudjam, hogy mi lesz jó neki? Azt sem szeretném, ha "pár perc" alatt kinőné, mert ahogy néztem elég húzós áraik vannak. De konkrétan sehol nem láttam a Deichmannon kívül, de ott is 19-20as kb 2 darab volt, egy fiús egy lányos. Nem kifejezetten nagy a választék.

2019. szept. 21. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van kimondottan gyerekcipőbolt. A Deichmann szar. Szamos, Asso, DDStep ilyesmit érdemes.


Onnan tudod, mekkora kell, hogy felpróbálod a lábára. Pici hely maradjon elöl a cipőben, hogy kényelmes legyen.


Gyerekcipőt egy szezonra vesz az ember, ebbe bele kell törődni.

2019. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy azért egy szezonra ne kelljen 2 vagy akár 3. Köszi a választ!
2019. szept. 21. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pediped, primigi. Ne úgy próbàld ré, hogy ráadod, hanem vedd ki a talpbetétet és arra álljon rá először. Akkor látszik, hogy jó-e a méret. Szerintem addig felesleges megvenni amíg kint nem kezd lépegetni, mert akkor könnyen lehet, hogy kinövi még a tél vége előtt.
2019. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ráér. Addig kinőheti, mire kell.

Ha aktuàlis is lesz.. Állítsd rá papirra, de a cikkben benne lesz. Márkák között vannak különbségek úgyhogy mindenképpen próbálja fel, de pl itt van egy mérettáblázat.

[link]


Tapasztalt eladó közel jól meg is tippelheti a méretet amúgy.


Dd Steppet szoktam venni, azt még nem tették tönkre soha, 2 es 4 évesek. (Richtert már igen..)

2019. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!