Miért van szinte minden gyerekruha tele giccses / ízléstelen / csúnya Disney mintával? Miért nem öltöztetik a szülők ízléses ruhákba a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Szinte úgy kell "vadászni" a lányom ruháit, hogy egyszerűen, de ízlésesen fel tudjam öltöztetni.

Komolyan már néha "bántja a szemem" a sok Jégvarázs, Verdák, Minnie/Mickey stb. minta a ruhákon. Az utcán, óvodában, iskolában, mindenhol ilyeneket lehet látni.

Hogy szeretnének így jó ízlést, kifinomultságot tanítani a szülők a gyerekeiknek?


2020. jan. 23. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez így erős túlzás, inkább úgy mondanám lehet kapni mesefigurás gyerekruhát, amit én nem veszek meg, összességében talán 10% lehet mesefigurás, a többi nem az. A következő helyeken vásárolok: h and m, c and a, pepco, lidl, ritkán brendon, de ott csak egyszínű, pamut body-t.
2020. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy szeretnének így jó ízlést, kifinomultságot tanítani a szülők a gyerekeiknek?"


Nem értem az összefüggést. Egy Disney felső farmerral sokkal kifinomultabb és ízlésesebb, mint mondjuk egy egyszínű narancssárga felső piros nadrággal.


Abban egyetértek, hogy vannak túl giccses ruhák (nem csak gyerek) de szerintem most sokkal szebb ruhákat lehet kapni és nagyobb a választék, mint 25-30 évvel ezelőtt.


És mivel gyerekek, fekete kosztümben mégsem járhatnak oviba. Arra meg, hogy leegye vagy összepiszkolja, sokszor mindegy.

Én igyekszem mindig passzoló öltözékben oviba vinni. Aztán leeszi a felsőjét, amit lecserél a tartalék ruhájára és máris pöttyös póló, csikos naci van rajta. Csak figyeld meg, hogy reggel sok gyerek tiptop, délután szedetedett.😂

2020. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb óvodás korig el lehet ezt a dineys ruhákat kerülni, utána a gyereknek lesz kedvence és meg lesz őrülve érte. Egyszerűen ők szívesebben hordanak flitteres átsimagagós ruhákat, a szülő meg örül az örömének. Azt a pár évet ki lehet bírni ezekkel a cucokkal, suliban úgyis már ciki lesz. (Hálisten)
2020. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Szoktam látni ilyet is, de sok más mintájú ruha is van.

Egyébként meg ha ez tetszik a szülőnek, miért ne. Később még a gyerek is beleszól majd, mit szeretne.

Nekünk se voltak eddig Disney mintás cuccai k. 1 mickey egereset kaptunk, talán 1x volt rajta és kinőtte. Nekem mickey kifejezetten nem tetszik, sokszor olyan kis gagyik a mintái.

Amúgy én ezt a nagy jégvarázs mániát nem értem évek óta. Jó, aranyos mese, de igazából van ezer jobb, semmi extra. Se a történet, se a szereplők

2020. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld nálunk pont fordítva van!! Eddig felvették az egyszínű sárga, piros, fehér pólókat, pulcsikat, vagy pöttyös, csíkos. Egyszer csak mondogatták nem nem anya, nem akarom. Kiderült csufolják őket emiatt, mert nem Elza, Anna, belle meg apám sza minták vannak rajta. Elegem van. Hátrányos helyzetű gyerekek csufolják, ikerlányaim vannak. Ovi kisváros, Jász-Nagykun-Szolnok megye, ennél többet nem is kell hozzáfűzni..... Így lett néhány frozen, unikornis.... Olyan ruhákban pl. Cica, kutya, kislány esőben sétáltatja a kutyát, esernyővel a kezében. Ez nem tetszett a többieknek.. 🙄
2020. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
kėrdező nagyon csusztatsz böven van baglyos,pillangos,virågos stb mintås ruha minden üzletben,lånyom ki nem ålhatja disney mintås ruhåkat igy olyan nincs is de van pillangos,baglyos,pingvines ,virågos ,ruhåi,nadrågjai ,c&a,h&m,pepco,lidl,sinsey,aldi.csak az nem talål ruhåt aki nem is keres meg csak zsörtölödni szeretne.
2020. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem a kérdezőnek nem feltétlenül a Disneyven van baja, hanem épp ahogy mondod, van baglyos, nyulas, pillangós, pingvinek, oroszlános, macis, minden féle mintás, de egyszerű, letisztult darabok alig. Olyan, ami nem rikító rózsaszín nagy sünivel vagy csillámos egyszarvúval.

Gondolom, ilyesmi, könnyen kombinálható, egyszínű darabokra gondol:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
ėn meg pont azokat keresem amin minta van ,amin nincs minta az nem ėrdekel,de disney,sem,se jėgvaråzs sem ,ugyhogy szerencsėre tudok neki ,bagolyt,mokusos,pillangost stb ållatost virågost venni.sőt simis polot venni is tudok.
2020. jan. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!