Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ma sétára mibe öltöztessem a...

Ma sétára mibe öltöztessem a 3 hónapos babát? Kb 20 fok lesz.

Figyelt kérdés
az itthoni body rugdalózóra ráadok egy szőrös overalt, az jó lesz? + sapka természetesen
2020. ápr. 24. 09:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Amúgy még mielőtt valaki megvádolna, nem pontoztam le senkit. De amúgy öröm látni, hogy micsoda összetartó közösség ez :)
2020. ápr. 24. 16:26
 22/28 anonim ***** válasza:
57%

Ne viccelj már! Most jöttünk fel (ugye 6 óra van) és még most is sok volt a farmer pólóval. Alulra vehettem volna vékonyabbat. Gyerekek melegítő + pólóban voltak. Igen, a kisebbik is, aki a babakocsiban feküdt.

A túlöltöztetés egyébként növeli a bölcsőhalált is...

2020. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Akkor pls hívd rám a gyámügyet, mert veszélyeztetem a gyereket. Besza.rok komolyan, hogy nem lehet ebben a kategóriában feltenni egy kérdést, hogy ne jönnének ezek az ajvékolós, kivagyi emberek. Már rögtön eljutunk odáig hogy meg is fog halni, mert egyszer esetleg túl lett öltöztetve egy sétához, valtozekony időben, amikor amúgy is kérdéses, hogy mi a jó ruházat. Éjszakára ki van itthon szellőztetve, és nem altatom sem sapkában, sem overalban. Amikor hazajöttünk, egyáltalán nem volt kimelegedve.


Mert rá mertem adni egy átmeneti overalt átmeneti, szeles időben, ami ki volt cipzarozva, már rögtön jön a bolcsőhalállal...


Részemről befejeztem, tobbet nem jövök erre a forumra, mert csak felcseszem magam.


Melleseleg egy body és egy átmeneti overall siman megfelel egy póló melegítő kombónak de tokmindegy.

2020. ápr. 24. 19:32
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

"siman megfelel egy póló melegítő kombónak de tokmindegy."


Hogy, amikor melegítő csak alul volt rajtuk? :)

2020. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,megkérdezed h.mibe vidd ki,mindenki írja h.ne overálba,erre te aba viszed.Akkor minek kérdezed?Amugy egy babánál a lázat is felviszi,ha tul melegszik.Én sem veszekedni akarok,csak jót akartam,de mindegy.Tudom h.nem egyszerű egy első babával,de ha legközelebb kérdésed van,lehet jobban jársz ha felhívod a védőnőt!
2020. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem az a gondom, hogy nem értünk egyet, hanem hogy itt tök általános, hogy hülyének nézik az embert.


Azért is választottam ezt az átmeneti overalt, mert még mindig le tudom róla venni, ha úgy érzem, túl van melegedve. Szerencsére így lehúzott cipzár mellett jól érezte magát, láza sem volt természetesen. Igen, első gyerek, nyilván ilyenkor még nem tud mindent az ember, és sajnos kb. két hete nem voltunk lent, azóta sokat változott az idő.


Védőnő nekem azt mondta, le se vigyem a koronavírus miatt, őt nem akartam megkérdezni.

2020. ápr. 24. 19:56
 27/28 anonim ***** válasza:
42%
13-as válaszoló vagyok. Nekem is ezt a kérdést olvasva borult el az agyam hogy elkepeszto, hogy egy ilyen ártatlan kérdésnél is el tudnak szabadulni egyes válaszolok indulatai, a bölcsőhalál meg a lazasodas egy lehuzott overalltol istenem :D
2020. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Jaja, mindent ki lehet oda futtatni h sz.ar emberek vagyunk. Na mindegy, ezerszer megfogadtam, védőnő vagy orvos, ha kérdésem van, de most ilyen sz.arsagokkal csak nem hívom fel a dokit.


Amúgy nekem ha tapasztalatom van dolgokban, nem leugatom a másikat, hanem próbálok segíteni, de sajnos észrevettem h sokan itt élik ki a frusztrációjukat. Mindegy, lezártam a témát, majd kitapasztalom, milyen időben mit adjak rá, hogy ne is fázzon, ne is legyen melege.

2020. ápr. 24. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!