Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet jó minőségű babaruhá...

Hol lehet jó minőségű babaruhát venni?

Figyelt kérdés
Most rendeltem a mamas and papasból (kb. az összes fajtából) és a h&m-ból, honnan lehet még magas minőségű ruhákat renelni?
2020. máj. 15. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a tescos semmivel nincs elmaradva a H&M-től. Sem mosásnál nem veszek észre különbséget sem másban. Talán a méretezése picit más. Mondjuk annyi, hogy a H&M talán letisztultabb stílusban, de a Tescóban is vannak nem csiricsáré darabok is. Nekem amúgy a kedvenc darabjaim onnan vannak. Mondjuk árban se marad el a H&M-től az is igaz, de téged most csak a minőség érdekel, ha jól értem.
2020. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Arra az 1-2hónapban míg rajta van a kisruha szinte mind1..én vettem már sokhelyen 1 body lehet 400 meg 2500 sok különbség nincs
2020. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Zara, Nextdirect, Reserved, hazai kisvállalkozók is hihetetlenül szép és magas minőségű gyerekruhákat készítenek.
2020. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az F&F-et alapból én is szererem, de nem szeretnék boltba menni.

Onnan lehet rendelni?

(élelmiszert lehet, azt tudom, de ruhát is?)

2020. máj. 15. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet. A next pedig még nem indult újra. A mamas papas egyébként kifejezetten szar minőség. Nagyon elszabott ruháik vannak horror áron.

A zara se jobb a hm-nél.

Amikben viszont kellemesen csalódtam, az a WAHM rucik (otthon dolgozó varró anyucik által varrt kézműves ruhák).

2020. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Hat sajnos a Tesco ruha felhozatal online nagyon szegényes ☹️
2020. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem pozitív talasztalatom van mind a Mamas&papas-os, mind a H&m-es rucikkal.
2020. máj. 15. 13:57
 8/13 koczkamate válasza:
Nagyon sok magyar babaruha készítő is van, általában anyukák, akik jó minőségű anyagokból alkotnak kis csodákat. Ezek nem csak azért jók, mert ellenőrzött alapanyagból, méretre, az általad választott szabásminta alapján készülnek, hanem azért is, mert a vásárlással tudod hogy kit támogatsz. Érdemes megkeresni a hozzád legközelebb élő babaruha tervezőket, készítőket. Mi Budapesten lakunk, a feleségem is foglalkozik ezzel: [link] Keress nyugodtan, szívesen segítünk! :)
2020. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az okaidi/obaibi ruhát szeretem nagyon. Francia design és minőség.

Bár én nem Magyarországon élek, de asszem ott is van boltjuk. Online biztosan van.

Én nagyon szeretem.

2020. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8!


Olyan gyönyörűek.. De azért itt is, ha már 10 darabot vennék rugibol horror ár :(

2020. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!