Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok a babátoknak?

Hol vásároltok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Mi idáig főleg pepco,sinsay,F&F-es ruhákat vettünk,mert gyorsan kinövi őket és miért költenénk rá annyit,de valamikor megis látni az árán a minőséget,az anyaggal nincs gond de a varrás,elég gyakran félre sikerül,ami eléggé idegesitö vasalásnál,vagy pl egyik nadrág szára rövidebb,mint a másik..🙄

Tudtok olyan boltokat,márkát,ahol jobb a minőség,de az ár sem túlságosan magas?



2020. aug. 3. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
H&Mben szoktam, néha c&A, nekem az az értelmes ár/érték kompromisszum.
2020. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Használtan vesszük. Megtehetném hogy újonnan vegyrm, de minek ha hipphopp kinövi? Meg így a többi anyukának is segítek.
2020. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Pepco, kik. Van mikor jó minőségű használtat (de ez nagyon ritka) Az általánosság az, hogy nagyon sok ruhát kapunk jó minőségben elsőkézből.

Pepcoban igyekszem helyben átnézni a ruhákat mert pl nővérem nem 1x vásárolt már be fele más szárú nadrágból a lányaimnak 🙄😅 mondjuk eddig ezt leszámítva csak a bugyikkal nem vagyok megelégedve a pepcoból. Na azok tényleg hamar szétmennem a mosásban.

2020. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hundm, sinsay.
2020. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Pepco , kik

Aldi, ha éppen van, ott sikerült már nagyon jó minősegűt, árban megfelelőt venni. Azóta se találtam olyat.

2020. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Oviba pepco és kik. Olcsó és oda pont jó tönkretenni 😀 cipőt deichmanban meg néha h&m de onnan inkább ünnepit vagy eljárkálósnak.
2020. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

H&M, Zara, Next, Reserved

Cipő változó, van Salus cipője, Geox, Converse, Vans, Ugg, Zara és H&M is.

2020. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

HM

KiK

Tesco

Sinsay

Brendon


De vannak

next

Gap

Reserved ruháik is

2020. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Brendon, h&m, mamaspapas, baby gap és mindenféle egyéb webshop
2020. aug. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkabban a pepcoban vasarolok, de legtöbbször angol hasznaltruhasnal azaz "turizok".

Ott is találni szép H&M, Baby Gap, stb markas ruhakat, amirol egy mosas es vasalas utan szerintem senki se mondana meg hogy honnan van. Szamomra penztarca barat. Cipőt azt mikor hol talalok jo árban, de azt sose turiban veszem.

2020. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!