Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első cipő vásárlása, hol és...

Első cipő vásárlása, hol és milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Első cipőjét a gyermeknek ti hol vettétek és milyet?

Még jó idő van, így mezítláb/zokniban van kint az udvaron... De lassan ez nem lesz opció.

És nem tudom, hol érdemes megvennni az első cipőt, hisz nem mindegy milyen az első.



2020. aug. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Brendonban vettem. Az eladók nagyon segítőkészek voltak.
2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mennyit van lábon. A fiam pl max a játszótéren mászkált, mert pestiek voltunk és az idő nagy részében a babakocsiban volt. Mi ehhez a mértékű mászkáláshoz Elefanten cipőt vettünk, amit szoktak dicsérni, de persze ez nem a prémium kategória. DD Stepet szoktak még javasolni, de azt is tudni kellene, hogy a gyermekednek kell-e speckó cipő vagy sem.
2020. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy üzletet a környéketeken ahol minőségi lábbeliket árulnak, első lépés cipőként szokták őket reklámozni és a gyerekkel együtt elmentek,felpróbáltok több félét és nyilván elsőre a neked tetsző a gyereknek meg méretben jó cipőt válasszátok.Csomó mindentől függ milyen cipő lesz neki jó. Jobb ha látod,fel tudjátok próbálni.Legtöbb ilyen helyen kedvesek az eladók és értenek is a munkájukhoz.Mi a Táncsics cipőboltban vásároltunk, szamost elsőre, aztán jöttek a DD Step cipők, mert a magas lábfejére csak azok jók.
2020. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben megnézetném legalább a védőnővel vagy a gyermekorvossal, kell-e speciális cipő. Elsőnek amúgy puhatalpú cipőt szoktak javasolni.
2020. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!