Ki mibe öltöztette esős hüvösebb időben nyári babáját?

Figyelt kérdés
Jövő hétre vagyok ki írva és esős hüvösebb időben fogalmam sincs miben kellene hazahozni van plüss overálunk de szerintem az túl meleg lenne illetve van kis kocsi kabátunk is de az csak kabátka nyilván be is lenne takarva a lába pléddel de teljesen tanácstalan vagyok hogy mi lenne a jó..létezik valamilyen overál ami nem túl vastag és jó lenne? Ki miben viszi—vitte ki a babáját?

2020. aug. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szülésemkor úgy jártam, hogy mikor bementem szülni kánikula volt, mire jöttünk haza hidegfront miatt 20 fok. Mindketten rövid bodyban és hosszú pamut rugiban voltak (ugyan abban egyébként), kis sapi + vékony takaró. Utóbbit az autóban levettem.
2020. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát, igaz az én babám már fél éves, de februárban amikor jöttünk haza, viszonylag melegebb "téli" idő volt. Újszülöttként, volt rajta egy hosszú újjú rugdalózó, és ezen egy plüssös overál fele, meg sapka,kesztyű, plusz pléd. De a kocsiban sem fűtöttünk, ne legyen melege, de ne is fázzon. Most, hogy nincs az a hideg, szerintem ha ráadsz egy hosszúújjú bodyt, egy rövidujjú rugival, kis sapka, max zokni, kesztyű, plusz egy vékonyabb pléd, bőven elég. Ha azt akarod megnézni, fázik e vagy sem, ne a kezét nézd, az hosszú ideig sokkal hidegebb kesz, ahogy lábacskája is. A tarkóján tudod ellenőrizni, milyen meleg, esetleg hűvös, fázik e vagy sem! Jó babázást! 😊
2020. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body,hosszú ujjú rugdalózó,sapka,szerintem ennyi elég. Overálra nincs szükség. Esetleg még egy takaró amíg beültök a kocsiba de csak ha fúj a szél.
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :)
2020. aug. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!