Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire ajánlatos újszülöttne...

Mennyire ajánlatos újszülöttnek alul kötős sapka?

Figyelt kérdés
Szülés előtt állok és kaptunk pár kötős sapit de mindegyik kisméretű. Nem akarom hogy kárba vesszen, de nem is merem ráadni a picire. Valami tapasztalat?
2020. szept. 24. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, viszont az én babám mindig elforgatja a fején, percenként igazítani kell... Nagyon idegesítő :D
2020. szept. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veszélyes, a többit rögtön lehúzta a fejéről.
2020. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Én levágtam róluk, rosszul vagyok már a gondolatától is, hogy valamit a fejemre kötnek, így neki sem csináltam.

Plussz a babák úgy össze vannak "nyomódva", hogy a nyakukat is ritkán látni, oda meg bekötni valamit..... Áá

2020. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezen filoztam pont, mikor vasaltam a cuccokat... Szinten szules elott allok. Nagyon sok kis sapkat kaptam, 90% ban megkotosek. En sem gondolnam, hogy jo otlet megkotni.En is azon filozok, hogy levagom... 😬
2020. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Kötő nélküli sapka pedig kb 10 másodpercig marad meg a fején. Egyet fordít rajta és már a feje búbján is van,és ki van az egész füle, feje. Mielőtt levágnátok próbáljátok ki, van olyan fazon ami tűrhető, csak ki kell tapasztalni.
2020. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. szept. 26. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!