Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek hol lehet kapni a...

Szerintetek hol lehet kapni a legjobb minőségű bodyt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
H&M amiből eddig mindegyik nagyon jó minőség volt. Rugalmas,tartós,pamut.
2021. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
H and m, brendon bollaby márka (ez a legolcsóbb body ott, de nagyon jó minőség), lidl lupilu.
2021. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Lidl Lupilut cáfolnám. Ár erték arányban tényleg jó, de nem a legjobb. Nekem eldeformálódik egy idő után és a színét is veszti mosáskor, pedig elvileg a 60 fokot is bírja. H&M-nél még hoha sem jártam így. Szerintem a Scamp és a Pirinyó a legjobb.
2021. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

H&M-et imádom, nagyon jók a ruháik, sokáig jók, puhák.

Nekem a Reserved babaruhái is bejöttek, de ugyanaz a számozás kisebb méretű, mint a H&M-nél, erre vigyázni kell!

Pepco-s bodyk között is van sok, amit szeretek, de szintén kisebbek, mint ami méret meg van adva!

2021. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reserved nagyon jó de nem túl testes babára fiam 12kg 84 cm

~s 92 es jó azt hiszem nincs is nagyobb méret sajnos

2021. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Scamp

Reserved

Gap

Next


Hm-ben az 5 db-os csomagot veri a pepcos kb

2021. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M es bodyk valóban birják, 2 gyereket túléltek, anélkül hogy összementek vagy kifakultak volna. Jó az anyaguk is. Ezt a lidlis,aldis,pepcos,tescos,auchanos bodykról nem tudom elmondani. De ha csak 1-2 hónapra veszed, akkor az utóbbiak erre tökéletesek.
2021. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
H&m
2021. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!