Kellhet már a 92-es h&m ruhákból?Vagy 86-os nyáriakat vegyek?84cm a kislányom most,h&m-es ruhakból 86-os ruhákat hord.Elkezdenék neki tavaszra/nyárra ruhákat venni.

Figyelt kérdés
Főleg h&m-ben vásárolok.
2021. jan. 12. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

A lányom ősszel még 86-ost hordott, karácsonykor már 92-es kellett neki, így már bevásároltam 98-as méretből is tavaszra, hogy ne kelljen mindig külön venni...

Szerintem te is vegyél nagyobb méretet inkább.

2021. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

90 centi a fiam, de még éppen rámegy a 86-os H&M-es body, persze a 92-es csinosabb rajta illetve más márkákból pl: lidl, rég 92-est (86/92) hord.

Jó tanács: nagyon évszak specifikus ruhákból ne tárazz be előre, mert ebben a korban kiszámíthatatlan (még második gyereknél is), hogy éppen belenő vagy még hatalmas lesz, következő szezonra meg kinövi.

Rövid body-t, vékony nadrágot szoktam csak előre, mert az (nekünk) minden evszakban kell. Szezonálist csak ha szinte ingyen van.

2021. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél még nyári ruhákat ,addig még nőhet sokat is a gyereked
2021. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!