Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Overáll első osztályosnak? (T...

Overáll első osztályosnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval eddig mindig kétrészes volt neki tehát kantáros nadrág és kabát és már töbször panaszkodott, hogy felcsúszik a kabát és Havas lesz mindene.Mondta, hogy az osztályában többen is olyanban járnak és neki tetszik. (lány) Szóval szerintetek vegyek neki egyet és nem lenne túl problémás az átöltözés a szünetben?

2021. jan. 19. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ezt megkérdezni? Minimum 6-7 éve anya vagy...
2021. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Az én lányom is elsős, alig tudom rávenni, hogy 2 nadrágot vegyen fel, azt mondja, hogy van amikor ki sem jut szünetre mert nincs idejük öltözni. Sima nadrágban járnak az oszt.társai is, mégcsak 2 részesben sem láttam senkit. Lenne ideje felvenni az overált?
2021. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Hááát.... Egy iskolásnak overal kicsit nevetséges. Na jó, nem kicsit.
2021. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Overált egy iskolásnak semmiképp,lányomnak 10 éves mindig 2 részese volt ,és a hó soha nem ment kabátja allá pedig bele hempereg a hóba.
2021. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!