Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tudnátok valamilyen oldalt...

Tudnátok valamilyen oldalt ajánlani ahonnan nagyobb méretű gyermekruhat tudok venni? 104/110 pl: body, mert azt nagyobb méretben sehol nem találok

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
H&M-ben 104-es méretig vannak bodyk. Ekkora gyerekre amúgy miért kell? Nem véletlenül nincs, ez kb 3-4 éves méret... Fiam lassan 5 éves, 116/122 a mérete, el nem tudtam volna képzelni bodyban, már 2 éves korában sem nagyon...
2021. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ilyen hűvös időben jobban szeretem rajta a bodyt
2021. márc. 6. 11:29
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Hm, plusz elméletileg a scamp is gyárt, de ki van fosztva az oldal.

1-es, egyik gyerekem 3,5 évesen lett szobatiszta. Akkor ugyan már nem viselt body-t, de csak mert nem kaptam. Ő 2 évesen hordott 98/104-est.

Őszintén még most 5 évesen is szívesen adnék rá, ha kényelmesnek találná és lenne méret, mert folyton lecsúszik felcsúszik minden, mert olyan vékony (megkötők kikötődnek.. mstb.)

2021. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
104-ig van h and m, brendon bollaby. 110-et nem láttam sehol.
2021. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Hja, az 5 éves biztosan élvezné, amikor a wcre kell mennie...
2021. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5, játszótéren még sose kellett pisilnie ;)

Egyébként felnőtt nőknek gyártanak body-t. Ki- és bekapcsolni pedig 2 évesen is tudta. De mindegy, mert 128-asban sose láttam még. ;)

2021. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

6!


A felnőtt nő és az 5 éves kisgyerek között van pár aprócska különbség. Vagy szerinted nincs? 5 evésen pedig gondolom nem csak játszótérre jár a gyerek.

2021. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is 104 a legnagyobb.

H&M-ben nézd meg, ott lehet, hogy kifogsz olyat, ami jó, elég nagy a méretezés.

92-es volt a legnagyobb, amit mi használtunk és úgy, hogy a kisfiam nappalra szobatiszta volt. Ki tudta patentolni!

Ez pont olyan, hogy az 5 éves kisfiam imád kezeslábasban aludni (és igen, van, hogy éjszaka kimegy pisilni, megoldja, egyedül) .. Sőt... nekem is van! :)

2021. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8!


Nekem is van kezeslabas pizsim. Azt feltételeztem, az 5 éves óvodába jar és ott nem lehet nagy öröm bodyval xarolni egy ekkorának. Dehat kinek mi tetszik.

2021. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Minket nem érint a body dolog, de tudom, hogy nem szólnak érte, kisfiamnak volt a csoporttársai között, aki hordott. Nem hátrálta semmiben, nem végezte lassabban a dolgát ez miatt, mert hozzászokott és rutinból csinálta.

Gondolom, ha macera lett volna, akkor hangot adnak miatta.. elég szigorúan vesznek dolgokat pl. öltözködésben.

2021. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!