Mennyivel nagyobb cipő kell?

Figyelt kérdés
Lányom talpa állás közben 12,5 cm hosszú. 12.6-13.2ig van a 21es méret, az jó, vagy vegyek eggyel nagyobbat? Próbálni nem tudunk mert be van zárva minden :)
2021. márc. 27. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Hu hat ezt így nem lehet... most nagyon meglepett, amit írtál, mert a kisfiamnak is 12,5 cm és 19-es az elephanten cipője. Tuti a cipőket is össze-vissza méretezik, mint a ruhákat.
2021. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez alapján nézem :


[link]


Elefantenhez is ez van írva

2021. márc. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat pedig most tényleg direkt le is mertem és 12,5 cm és 19-es a cipője. Hát lehet nagyon el van meretezve akkor a mi modellunk vagy tényleg nem ertem. Figyelj. Szerintem mindenképp olyan oldalról rendelj, ami nem cseszekedik a visszajuldessel és nem neked kerül sokezer Ft-ba.
2021. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

0.5-1 centivel nagyobb kell, mint a lába, annál nagyobb nem túl jó. Én megvenném ezt a méretet, amit néztél. Ha nem jó, úgyis vissza tudod küldeni.

2021. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van itthon egy-két gagyibb, nagyszülőktől kapott kiscipő, mindet lemértem és ráadtam, mind a 20as, 21es kicsi rá. Veszek 22eset,tuti jó lesz. Ha meg nem, akkor későbbre jó lesz :D
2021. márc. 28. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell(ene) cipőt venni, hogy ha felveszi a gyerek, mögé férjen az ujjad! Persze próba nélkül nehéz...
2021. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok most eszembe jutott és megnéztem mást is, van egy crocs szeru papucsa is a gyereknek. Az 20-as és koppra jó, majdnem kicsi. Uh biztos hogy az elephanten van elcseszve méretre.
2021. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!