Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kép alapján meg lehet állapíta...

Kép alapján meg lehet állapítani egy babaruháról, hogy mennyire van agyon mosva?

Figyelt kérdés
Hibátlan szép állapotú, folt- és szakadásmentes, ez mind igaz. Viszont a sok mosástól annyira kemény a tapintása, hogy így nem szívesen adom a gyerekre. Tudok valamit tenni azért, hogy újra puha legyen? Kisebb méretben volt ugyanilyen ruhánk, az nem volt kemény sok mosástól sem. Legközelebb nem szeretnék így járni, már abban sem vagyok biztos, merjek-e használtan babaruhát vásárolni :(
2021. márc. 31. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kép alapján az anyag minőségét sajnos nem tudod megállapítani.

Én a vadiúj Pepco-s ruhákkal jártam úgy, hogy 1 mosás után annyira bekeményedtek, mintha kartonból lettek volna és nem segíett rajtuk semmi.

A második eset után nem vásároltam többé Pepco-s ruhát (bármennyire is olcsó, cuki)

2021. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged, szárítógepben szárítsd. Extrapuha lesz tőle minden, a törölközők olyan puhak, mint a Coccolino reklámban.
2021. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy adj ecetet az öblítőhoz (vagy ahelyett) ez is segít ebben.

Előző voltam

2021. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ecetre +1 szavazat.
2021. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura de soha egy ruhája sem kéményedet meg lányomnak,sok mosástol,max pár cm összébb megy nadrágja pólója de az inkább 3-4 hónapp alatt történik.

Nem száritom gépbe,ecettel sem mosom,pamut nem is keményedik meg max frotir anyagú ruhák, illetve amiket eleve kíméletes mosásra terveztek.

2021. ápr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy H&M pamut ruháról van szó. Ecetet használok öblítő helyett, akkor nekem ezért nem lett kemény. Azt nem tudom, hogy az előző anyuka mivel mosta, talán az ecet rendbe hozza majd.
2021. ápr. 1. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!