Mit használtok, ha a baba ruháit mossátok?

Figyelt kérdés
A mi ruháinkhoz ariel mosókapszulát használunk. Lehet ezt a baba ruháinál is?
2021. ápr. 13. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én csak első hónapban használtam babamosószert...aztán kipróbáltam azt amit a mienkhez is hasznalok, nem lett semmi baja, azota is ugyanazt a mososzert es oblitot hasznalom a kicsinek mint nekunk. En ariel vagy persil porral mosok, oblitot meg valtogatom, mikor mi tetszik.
2021. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, hogy valaszoljak is konkretan, szerintem nyugodtan mehet. Ha erzekeny lenne ra akkor valts babamososzerre, maskulonben szerintem nem kell.
2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2021. ápr. 13. 22:03
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
De magatokra is minek használtok vegyszert? Nem értem.
2021. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Mert pl lehet hogy fizikai munkat is vegez az szemtelen nemberje, es esetleg olajfoltos, vagy saros ruhat is kene mosni?


Inkabb maradtal volna csendben.

2021. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is azzal mosom amivel a sajátunkat. Most éppen azt a sérült kapszulákból leszűrt nagy kiszerelésű mosógélt használom. Én szoktam hozzá öblítőt adni. Vagy arany Lenor vagy a babáknak való Lenort de azért, mert tetszik az illata. A férjem nem ad öblítőt hozzá
2021. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tomi baby mosógél. Öblítő nélkül. 3 évig mostam vele a ruháit.

Nem volt rá panaszom.

2021. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Eco egyget, mosószódába áztatok egy-egy durvább darabot, aztán minden egybe 60 fokon.

Öblítőt nem használok a babaruhákhoz.

2021. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Mosószóda a fehérekhez, mosódió a színesekhez, minimális babaöblítő, és mindent vasalok még most is a 1,5 évesemnek.
2021. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején baby típusúakat vettem, aztán ekcémás lett akkor átálltunk a mosó szóda ecet kombóra. Mikor az ételallergia kiderult és a bőre kitisztult akkor pedig a kedvenc, bevált (Persil) mosógél és öblítőre váltottam vissza, ahogy magunkra mosok, úgy.
2021. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!