Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisfiú leggings milyen célra...

Kisfiú leggings milyen célra való 2-3 éveseknek?

Figyelt kérdés
Eddig a leggingset lányosnak gondoltam, de láttam, hogy van fiús is, fazonra talán fenékben, derékban bővebb. Nagyobb méretben, 92-98-ra gondolok. Ezek vékonyabb nadrágnak, vagy aláöltözetnek valók? Utcára ráadjátok fiúra?

2021. ápr. 15. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Sporthoz tudom elképzelni, de végülis mindenkinek a saját dolga hogy milyen célból adja rá a gyerekre.
2021. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Utcára nem adom rá, de itthon szeretjük, mert nagyon kényelmes. Tegnap is abban szaladgált, bukfencezett egész nap. 2.5 éves
2021. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanarra lenne való, mint a lanynak: sportra, vagy hidegben nadrág alá harisnya helyett. A leggings nem nadrág.
2021. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez leginkább attól függ (nekem), hogy hogy áll a gyereken. Rövid pólóval a lányomra se adtam ennyi idősen már nagyon cuppanós nadrágot. De ő nagyon vékony volt, a legtöbb leggings bő volt rá annyira, hogy inkább sima pamut nadrágnak nézett ki.

Na a fiús még bővebb, így a 2 éves fiamra is simán megy utcára is. Ő most hord 98-ast és még pelenkás. Ha lekerül a pelenka, akkor már neki se lesz jó ötlet.

2021. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Leggingsbek nevezik, de trottyos házinadrág a tapasztalataim alapján.

Itthoni kènyelmesnek adom rá.


Sok gyerek harisnyàban van otthon.. ez annak felöltöztetett helyettesítője szerintem.

2021. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Fiú leggings az tulajdonképpen a jégeralsó nem? Nagy hidegben a nadrág alá veszik, de nem sok férfi hordja. Kisgyereknek szerintem jó ha van raktáron egy-kettő.
2021. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nadrág alá adtam a hidegben.
2021. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mind jó válasz, az 5-ös nem tudom miért lett eddig lepontozva.
2021. ápr. 15. 09:00
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk itthon van egész nap leggingsben mert nagyon nagyon kényelmes játszani.
2021. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is leggingset adok rá, mert kényelmes és vékony, nincs benne melege. Ez nem úgy áll a gyereken, mint a felnőttekken. Egyáltalán nem harisnyát, inkább nadrágnak néz ki.
2021. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!