Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek születésnapra 6...

Szerintetek születésnapra 6 éves ikerlányoknak vegyek teljesen ugyanolyan ajándékokat,hogy ne legyen vita vagy teljesen felesleges,nem foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés
Meglepetés lesz hogy kimegyünk vidékre,így nem a szülők véleményét kérem mielőtt valaki azt írná.

2021. ápr. 15. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ajándékról van szó? Én nem vennék 100% ugyanolyat, pl ha babák, akkor az egyiknek piros ruha, a másiknak sárga, de alapvetően egyformák. Akkor ugyanaz is (nincs ok a veszekedésre), de különbözőek is, hogy egyéni legyen.

Ha édesség meg ilyesmi, abból nyilván mehet egyforma. De ruhából vagy ilyesmiből is színnel variálnék.

2021. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 7,5 éves lány és az 5 éves fiú is össze tud veszni ha nem egyformát kapnak...
2021. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!én ruhákra,játékokra (barbibabára meg ilyesmikre)Illetve édességekre,iskolába tanszerek(pl tolltartó amit nem tudom hogy egyformát vegyek -e)
2021. ápr. 15. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Iskolaszereket ne vegyél nekik ajándékba.

Babákat egyformát, ruhát szinten, csak más színben

2021. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem pénzt adok a szülőknek az iskolaszerekre.
2021. ápr. 15. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tolltartót simán kaphatnak, egy hatévesnek hatezer színese és filctolla van, ha iskolába nem is megfelelő (van, ahol előírják, milyen legyen), otthoni használatra is jól jöhet.
2021. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6!


De a legtöbb 6 éves, épp az iskolát kezdő gyereknek hatalmas élmény ezt saját magának kiválasztania.

2021. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem akarok belepofázni, nem vagyok iker, csak leírom a véleményem, legfeljebb nem rám hallgatsz.🤷Nekem 2 évvel fiatalabb húgom van. Szerintem pont az ugyanolyan, de más színű dolgokon lehet a legjobban összeveszni. Ha pl.mindkettőnek a piros a kedvenc színe, sose fogod tudni megmagyarázni, hogy a sárga is pont olyan szép. Nálunk legalábbis így volt. A teljesen egyformával meg az a baj, hogy mindig az a másiké, ami elszakadt/letört/kilyukadt/valaki összefirkálta stb. De még mindig ez a kisebbik rossz, erre legalább megoldás lehet, ha még az elején megjelölik, vagy ráírják a nevüket. Én biztos személyre szóló ajándékot vinnék, attól függően, hogy melyikük mit szeret. Ha nem tudom, akkor esetleg valami egyforma apróság, meg egy nagyobb közös, ami kifejezetten együtt játszható. Pl.társas.
2021. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekeimnek sem vettem ha csak tehetem egyformák semmiből,2 fiam kicsinek olyanok voltak mint az ikrek úgy néztek ki pedig csak másfél év különbséggel születtek.

De színes ceruzabol lehet,egyforma jó minőségűt venni.édeségböl is próbálhatta egyformát venni.többiböl ne vegyél mert ha nem ismered a gyerekek ízlését ,szokását akkor csak kidobott pénz lenne.

2021. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk testvéreknél is hatalmas konfliktusok születnek abból, hogy az egyiké rózsaszín, a másiké lila... de van ismerős család, ahol meg pont igénylik hogy ne ugyanolyan legyen. gyerekfüggő.
2021. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!