Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pizsamafelső vagy sima póló?...

Pizsamafelső vagy sima póló? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ismerősöktől csomó használt ruhát kapott a fiam. Van benne minden. Pamut hosszú ujjú pólókról lehetséges eldönteni, hogy pizsi felső vagy normál, nappali póló? Van bármi különbség? Amihez van nadrág is és szettben van, az egyértelmű, de sokszor nem tudom :D
2021. ápr. 21. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha te nem tudod akkor más sem tudja. Én a régi pólóimban alszom, szóval nekem ugyanaz :)
2021. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

vannak olyan anyagú pizsamák, amikről egyértelmű, hogy az az, legalábbis régebben voltak. már csak trikóban alszom meg bugyiban, a férjem meg boxerben, szóval nem találkozok mostanában pizsamákkal.

szerintem manapság vagy a mintájáról derülhet ki (vmi alvással kapcsolatos minta), vagy hogy szettben van.

2021. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs igazából különbség. Simán rá lehet adni aludni egy pólót is.
2021. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha nincs rajta "Sweet dreams" meg hasonló bölcsességek és nem a hozzá tartozó alsóval veszi fel, akkor tökmindegy, más se fogja róla megmondani, minek árulták eredetileg.
2021. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pizsi anyaga nem annyira merev.

A póló anyaga kicsit vastagabb és jobban van tartása.

+ A pizsi anyaga bolyhosodni szokott, a póló kevésbé.


Nehéz elmagyarázni. Menj el egy üzletbe és tapizd meg őket, akkor érezni fogod a különbséget.

2021. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lidliben lehet kapni pizsama gyermek felsőt és nadrágot. De teljesen olyan mint a nem pizsama. Sokszor csak sima jersey anyag, ovis vagy utcai ruhaként is megállja a helyét
2021. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amihez nincs nadrág az sima hosszú ujjú póló.
2021. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!