Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes olcsó de mégis...

Hol érdemes olcsó de mégis szép baba ruhát vásárolni. ...interneten sajnos amik szépek olyan árban vannak postával hogy nem éri meg ...,és pld pepcoban Tescoban majdnem annyiért lehet venni újat?

Figyelt kérdés
sajnos a férjem gerinc műtéte miatt most huzamosabb ideig táppénzen lesz,és 24hetes terhes vagyok . Van tartalekunk de azt valószínűleg fel fogjuk élni míg itthon lesz .szeretnék olcsó de mégis kicsit szebb ruhákat vásárolni. Legközelebbi turi 40km re van .kb egy hónapban egyszer megyünk nagy bevásárlást a így nem tudom mindig figyelni a turikat..
2021. ápr. 25. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A pepcoban rengeteg ruhát veszek a gyerekeknek. Semmi gond velük. Főleg amíg két hónap alatt nő egy méretet, ideje sincs tönkretenni. Akcióban sokszor 300-700 Ft. Body 360. Ennyiért akkor is jó, ha egyszer lesz rajta.
2021. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is debreceni vagyok.


A legközelebb szervezzétek szombatra a bevásárlást, a Füredi úti Mol kúttal szemben, a másik oldalon bent az udvarban van 3 turi is, ott rengeteg babaruhát vettünk meg egyszerre 2-300 forintért.

2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én helyi babás csoportokból szoktam

Kik-ből is ki lehet csípni jó darabokat


1-1 pepco-t is szoktam, ha megtetszik valami.


Takkot szeretem nagyon


Amúgy rendelem


Én úgy kalkulálom, hogy ha elmennék vásárolni, akkor az autóüzemanyag és a belefektetett időm több.

2021. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem a megyét.

Ha lányod lesz, tudok neked adni ingyen, bár inkább nagyobb méretek vannak, nem újszülött.

2021. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Én most a Sinsay-től rendelek. Body 700 Ft-ért kapható, jó az anyaga, és mosás után sem fakult ki, a többi ruha is jó árban van, most pl 4000 Ft felett ingyen kiszállítják.


Csak azt sajnálom, hogy nagyon gyorsan elfogy, sok ruha tetszik, de legtöbbször már nincs a lányom méretében.


Illetve szoktam még rendelni a H&M-ből, de ott megvárom az akciókat, illetve klub tag is vagyok, ingyen hozzák ki, és kapok kuponokat is.

2021. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt a webáruházat néztem, még nem mertem rendelni. Valaki ismeri esetleg. Egész jó áron vannak a ruhák

2021. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!