Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepita.hu oldal milyen minosegu?

Pepita.hu oldal milyen minosegu?

Figyelt kérdés

Most rendeltem eloszor meg nem jott meg egy takarot a babamnak

Tudnatok velemenyt irni az oldalrol? Megbizhatoak jo a minoseguk? Koszonom


2021. máj. 4. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
A webáruház rendben, mindent kiküldtek, de ők több gyártó termékét árulják, így azt nem tudhatjuk milyen lesz a takaró.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. máj. 4. 22:39
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb, uszodavegyszert csak onnan rendelek :)
2021. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Babaöbölt onnan rendeltem és nagyon jó, elégedett vagyok vele.
2021. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó,de egy dologra vigyázz,ha több dolgot rendelsz és azt több helyről szerzik be, akkor annyi házhozszàllítási díjat számol,ahány helyről jön... ez azért pofátlanság,hogy nem írjàk,a végösszegnél láttam én is rendeléskor. Azért nem mindegy,hogy 1000,vagy 3-4ezer pluszt fizetsz szállításért.

1-1 dolgot rendeltem,az áruk jók.

2021. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen megjott a takaro es nagyon szuper minosegu :)

5-valaszolo huhaaa hat ez tenyleg pofatlansag koszonom hogy szoltal :)

2021. máj. 6. 13:05
 7/18 anonim válasza:
A legnagyobb csalódás volt tőlük rendelnem. Rohadtul nem azt szállították, amit rendeltem, mikor megreklamáltam, azt ígérték, hogy futárt küldenek a csomagért, és lesz csere, ez viszont a mai napig nem történt meg. Fogyasztóvédelemhez fordulok. Soha többet tőlük semmit!!!
2023. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 MadMatt73 válasza:
Kerüld őket ahogy lehet, telefonon szinte elérhetetlenek, elektronikus levélre több nap amíg reagálnak. Régebbi szériájú terméket küldtek ki az eredetihez képest, a pénzt nem akarták vissza adni, el állni nem tudtunk a vásárlástól, pedig jogunk ban állt, inkább 3 héttel a vissza küldött termék után kiküldték a megfelelőt. Soha többet.
nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Sajnos nagyon rossz tapasztalatom van velük. Műfenyőt rendeltem tőlük csomagautomatába. E-mailben jelzett a futár, hogy nem tudták kézbesíteni, mert nem volt hely az automatában, ezért átirányítottam egy másik automatába, ahol szintén "nem volt hely". Rengeteg automatájuk van a városban, kétlem, hogy egyikbe se fért volna bele. Szerintem valójában csak az volt a probléma, hogy akkora csomagot küldtek, ami alapból nem fér be az automatába. Csak kérdem én, akkor mi a francért van olyan lehetőség a rendelésnél, hogy oda kérd? Ráadásul iszonyat sokat kellett várni rá, hogy megérkezzen a csomag, erre mikor megérkezik, nem tudják kézbesíteni nekem. Erre nekik kellett volna figyelni, hogy akkora csomagot küldjenek ki, ami belefér az automatába. Ha meg nem fér bele akkor tájékoztassanak és akkor címre kérem. Címre kértem 2 sikertelen kézbesítés után, de visszaküldték a csomagomat, arra hivatkozva, hogy én nem vettem át, mikor teljesen önhibámon kívül történt a csomag át nem vétele. Biztosan a GLS futárszolgálat is hibás ebben, de a Pepita is, amiért csomagautomatába küldenek ki olyan csomagot, ami be se fér. Iszonyat lassú a szállítás is, valószínű azt a fát már nem kapom meg, ha meg is kapnám, azt már bőven az ünnepek után. Ezek után tőlük semmit.

Sajnos én a munkahelyemre nem tudom kérni a csomagomat, illetve a telefon sem lehet nálam munkaidőben, csak e-mailben tudtam kommunikálni velük.

dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Kedves 7-es válaszoló!


Van azóta valami fejlemény? Teljesen ugyanígy jártam velük. Nem azt küldték amit rendeltem, azt ígérték futárt küldenek, de nem történt meg. Folyamatosan e-maileket írok, de semmi válasz vagy megoldás. Telefonon szintén nem lehet őket elérni… Nem tudom mit tegyek…

jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!