Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gyerekruha méretezés? Ti nem...

Gyerekruha méretezés? Ti nem vettetek észre változást?

Figyelt kérdés

5.5 éves a fiam, 118 cm és 23 kg. Nem kövér, arányos, de az adatokból leszűrhető, hogy azért nem vékony. 116-122-es ruhákat hordott eddig, inkább már 122-es, főleg felsőkből, nem szereti a szűk darabokat.

Most rendeltem sok ruhát neki (H&M és Sinsay), de a 122-es konkrétan hálóing… szinte mindent küldhettem vissza.

Bementem helyben boltba, hátha. (Takko, F&F, KIK) - rövidnadrágból 110-es, rövid ujjúból is 110 esetleg 116…! Pepcoban meg vettem 23-26-os zoknit a 31-es lábára… poén, hogy a 31-34 nekem is nagy volt a 36-os lábamra…


Hogy van ez?


2021. máj. 27. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Hú de unalmas ember lehetsz.
2021. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ahány bolt, annyi mértezés.. sose vettem még 2 különböző boltból pontosan ugyanakkorat, hiába ugyanaz van beleírva.
2021. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Ahany bolt annyi fele meretezes. H&Mben koztudottan egy szammal kisebbet kell venni.


Amugy eddig hol eltel? Ez eddig nem tunt fel, hogy minden marka, bolt mas meretezesu? 🙄

2021. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig ev szerint vettuk a ruhakat.

Altalaban mindig egyel nagyobbat. 6-7 evest, most meg 4-5 evest.

2021. máj. 27. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi, két éves lányomra az őszi-téli Zarás ruhái (92-és méret) már haspólók kb. Ezen felbuzdulva a rövidujjúiból már 98-ast rendeltem, azokban meg úgy néz ki mint egy lelences, mind lóg rajta. Ugyanaz a bolt, mégis így jártam. Én már nem lepődök meg a gyerekruha méretezéseken sem, ugyanúgy, ahogy a felnőtt ruha méretezéseken sem, kár is ezen fennakadni. 5+ éves gyereket amúgy méretváltás/évszakváltás esetén lehet elvinnék személyesen próbálni.
2021. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!